Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me..


Ling^2
 Share

Recommended Posts

ajde drugovi tko zna nek napise kako da povecam u editoru da se u igri pojavljuje veci broj regena, jer ove sto imate su mi zeznuli igru, nisam mogao pokrenuti pa ako tko zna nek napise :D (ne bilo vam zapoviđeno) :D

Link to comment
Share on other sites

prilikom dodavanja novih nacija u igrici mi se javljalju dva problema pa se nadam da ce mi tko pomoci da rijesim

 

Što se tiče ove prve sliek provjeravao sam u editoru i sve ok funkcionise ali kad krene igrica izbaci mi ovaj problem.

 

http://img254.imageshack.us/img254/336/14149396.jpg

 

http://img513.imageshack.us/img513/5567/42283541.jpg

A što se tiče ove druge slike nemam pojma sta bi moglo biti :S pa ako tko zna kak da rijesim probleme nek pomogne

Link to comment
Share on other sites

controversy, pressure, consistency, versatility?

 

prvi-oznacava koliko je igrac controverzan,ne znam nasu rijec,uglavnom,atribut koji kaze koliko ce igrac biti podlozan senzaciji,to najcesce imaju igraci tipa Balotello

drugi-jednostavno,oznacava kakav je igrac kada je pod pritiskom,to vecinom bude nisko mladjim igracima kada igraju derbije,i slicne jace utakmice,vrlo vazni mentalni atributi

trece-koiliko dugo zaredom igrac moze igrati na istom/visokom nivou,tu dolaze do izrazaja i fizicki atributi,koji naravno ako igrac ih nema visoke,ne mogu imati i ovaj atribut visok.

cetvti:koliko dobro igrac moze igrati na drugoj poziciji,koja mu njie priroddna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve stoji osim Versatility - taj atribut nam kazuje koliko se brzo neki igrac moze prilagoditi na igranje na nekoj poziciji koja mu nije prirodna :)

 

Dakle igrace s ovim visokim atributom brzo se istrennira na neke druge pozicije :)

Link to comment
Share on other sites

Zanima me oko Scouting igraca , to mi nekako najgore ide u manageru uvek nadjem pogresne igrace , ali uglavnom koristim opciju Search , kako to da poboljsam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |