Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me..


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Imas par nacina kako da ubrzas FM.

1. Da iskljucis pozdadinske programe koji vuku ram, tipa torrent, msn, skype, hamachi i slicno. Pogotovo torrent i browseri vuku ram.

2. Obrisi sa kompa sve sto ti ne treba. Na taj nacin ces ubrzati sam komp.

3. Radi defragment cesto. Imas u Tool to, ako ne mozer naci, pretrazi komp.

4. Desni klik na my comp(NE NA PRECICU, nego bas na my comp), svojstva, performanse, advanced, odaberi za najbolje performanse.

5. Ucitaj manje igraca i manje liga

 

Ono ti pokazuje koliko zauzima radne memorije procesora.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mnogo dugo, ako koristis windowsow defragment, Kucaj u google Ultimate Defrag, registruj se na oficijalni sajt, i onda skini taj program. Besplatan je, stim sto ti povremeno stizu mejlovi u vidu nudjenja komercijalne verzije...

Link to comment
Share on other sites

Imas par nacina kako da ubrzas FM.

1. Da iskljucis pozdadinske programe koji vuku ram, tipa torrent, msn, skype, hamachi i slicno. Pogotovo torrent i browseri vuku ram.

2. Obrisi sa kompa sve sto ti ne treba. Na taj nacin ces ubrzati sam komp.

3. Radi defragment cesto. Imas u Tool to, ako ne mozer naci, pretrazi komp.

4. Desni klik na my comp(NE NA PRECICU, nego bas na my comp), svojstva, performanse, advanced, odaberi za najbolje performanse.

5. Ucitaj manje igraca i manje liga

 

Ono ti pokazuje koliko zauzima radne memorije procesora.

 

Ko će znat' ako neće Ling.Hvala brate. :)

Link to comment
Share on other sites

a za koliko zavrsi ovaj ultimate defrag,ako nisam odavno to radio napr particiju C mislim da to uradim,koliko ce da traje otprilike sa sve analizom?

Zavisi i od velicine hdd-a, meni jako brzo to zavrsi, za 10-15 minuta, ali moj hdd je samo 40GB. Svakako vazi za jednog od najbrzih besplatnih defragmentera, a to mi je i preporucio covek, koji mi je jednom puno pomogao, ako ne znas da se snadjes, reci cu ti ja sta postavke i kako ces to uraditi, nIsta tesko...

Edited by jhoni
Link to comment
Share on other sites

Zavisi i od velicine hdd-a, meni jako brzo to zavrsi, za 10-15 minuta, ali moj hdd je samo 40GB. Svakako vazi za jednog od najbrzih besplatnih defragmentera, a to mi je i preporucio covek, koji mi je jednom puno pomogao, ako ne znas da se snadjes, reci cu ti ja sta postavke i kako ces to uraditi, nIsta tesko...

 

Vidil se razlika?

Link to comment
Share on other sites

Pa iskreno, nemam pojma, ali da je za dobro kompjutera dobro je. Takodje cistite temp folder... Najbolje Ccleaner-om. Jer vam se dosta nakupi internet cashe-a pogotovu preko youtube-a. Izvinte sad za off. jer ima teme gde se o ovome pise...

Link to comment
Share on other sites

Naravno da je bolje. Složi ti fajlove kako treba da budu. I nikada ništa ne ubacuj na particiju gde ti je Windows, čak ni program znači uvek da ti bude sam windows.

Ccleaner je predobar program ja ga koristim par godina, zaista predobra stvar što se tiče brisanja bespotrebnih fajlova itd, itd..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije spam Jhoni. Slobodno.

Skinite sa neta advanced system care i nadjite preko yt licencu. Uradite kada upalite komp Turbo boost, mnogo je bolje od Tune up-a za FM.

Link to comment
Share on other sites

A kakva je ovo besplatna verzija? Sta konkretno sve radi taj program, ja imam jedan program koji ima neku vrstu optimizacije, ali to sam jednom uradio i nikad vise, nesto uradi sa registry-jem i poceo je da se restartuje povremeno... I onda sam obnovio sistem i ne klikcem vise na to. Ja igram FM sa svim detaljima i 62000 igraca u bazi(medium). Hoce ponekad da zakoci na mecu, ako je neki veci stadion ili kad prvi put ucitava neki stadion, ali uglavnom radi tecno. E sad da imam bar malo jaci komp sa dvojezgarcem, sigurno bih pre zavrsio sezonu, kada bih stavio na fastest, i manje bi cekao continue. Ne znam koliko bi taj program znacio za ovaj moj praistorijski komp. lol

Kad budem imao kesa, ima da uzmem neki komp od 250-260 evra, samo FM i pes najnoviji da moze da pokrene, nista drugo me ne zanima. I da mogu lagano da gledam HD spotove. :)

Link to comment
Share on other sites

Optimizuje komp, izbrise sve sto ti ne treba. A imas opciju deep care koja ti je ccleaner + defrag + mali milion drugih programa u jednom. Skines free verziju, 5.2 je najnovija cini mi se, odes na yt ukucas asc 5.2 pro key, kopiras key, iskljucis se sa neta, moras biti diskonektovan! i ukljucis program, ides na manage licence, ukucas kod i to je to. Kada ti izbaci gresku, kliknes na ok, iskljucis auto update. Ovo nije piraterija jer jedan key moze na 1000+ racunara.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Igram menager 7-8 god.I apsolutno se nisam bavio ovim stvarima sto vi radite.

Tipa pravljenja taktike,treninga itd...Sasvim slucajno sam saznao za ovo,tj forum.I jako mi je drago zbog toga!Voleo bi kada bi mi neko od admina mogao pomoci oko taktike i jos nekih stvari! Imate li tipa neki team speak?ili skajp ?Da se to moze bolje objasniti? Hvala,ako moze moze...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |