Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me..


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Ne znam sad napamet što se traži,ali ako želiš naći klub koji proizvodi dobre regene ili bar ima dobru školu,prepoznati ćeš u tome da imaju puno youth trenera posebnih. Uzmi uvijek jednog da ti "vodi" pogon za mlade,da ima ocjene kao asisent,probaj recimo sa scout-ocjenama nekog naći i tako..

Link to comment
Share on other sites

EE ovako, imam fm 12 skinut sa internata, te hocu da skinem neki patch kako bih mogao igrati yugoslovensku ligu. Kazu steam sam to sve radi, medjutim ja kad udjem u steam uopste ne mogu pokrenuti igricu, a ne znam ni gdje da skinem patch...

Link to comment
Share on other sites

baš me zanima kako ćeš skinit patch sa steama, a nemaš original? za takvu mogućnost nisan čuo niti takva postoji

 

ako misliš na našu sfrj ligu mislin da je možeš igrat bez patcheva. uostalom šta te košta probat jel ti može uć u igru. cilu minutu posla

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

baš me zanima kako ćeš skinit patch sa steama, a nemaš original? za takvu mogućnost nisan čuo niti takva postoji

 

ako misliš na našu sfrj ligu mislin da je možeš igrat bez patcheva. uostalom šta te košta probat jel ti može uć u igru. cilu minutu posla

 

 

 

zat osam ga koknrentno pitao šta želi jer ga ni drugi puta baš nisam skužio al on govori da ima igricu preko steama a da nema original igru, stvarno neznam.

Link to comment
Share on other sites

morat bit do nečeg takvog. jer da je do službene baze ima bi grešku na više liga ne samo englesku. pogledaj u my documents-sports interactive-football manager 2012-editor data. u tome folderu bi treba imat neke stvari za koje znaš šta su. ako neznaš šta su obriši ih pa probaj opet

Link to comment
Share on other sites

trenutno vodim francuski sochaux, i sada me zanima kako da se oduprem oduzimanju osoblja od strane lille-a..vec vidim da su mi 2 youth coacha uzeli, to jest isli approach to sign...a ja nemam tolike place da im dam kao što im da lille..a board neda love za nove trenere...stvar je u tome što nesmijem kupovati igrače, a ako mi odu treneri za mlade u kurcu sam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |