Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me..


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Najbolji sigurno igraju kup. Kad počinjete igru, u tijeku je (mislim) četvrtfinale kupa i sigurno je da nisu svi mogli doći do četvrtfinala. Morate odigrati polusezonu da završi to izdanje kupa, pa onda u drugoj polusezoni svi počinju u kupu.

Link to comment
Share on other sites

Najbolji sigurno igraju kup. Kad počinjete igru, u tijeku je (mislim) četvrtfinale kupa i sigurno je da nisu svi mogli doći do četvrtfinala. Morate odigrati polusezonu da završi to izdanje kupa, pa onda u drugoj polusezoni svi počinju u kupu.

 

to mi je malo glupo, znači kup se ne igra za vrijeme sezone, kakogod hvala!

Link to comment
Share on other sites

Probaj im u treninzima namjestit da malo više treniraju fitness,točnije to ti je Strenght i Agility,ja msm...ili recim premjesti ih par tekmi u rezerve pa ih vrati...ako su bili ozljeđeni onda im to treba ili im daj nekoliko dana odmora od treninga

Link to comment
Share on other sites

Moze li mi neko reci kako kod nekih igraca popraviti Fitnes spremu npr. Ozil (Con. 95% Fit 80%), Ganso( Con. 95% Fit. 77%) itd i ne mogu mi igrat dalje od 65 minute :pras: to me nervira!

Hvala! :D

Ako ih zelis vratiti u kondiciju ( da ti match fitness bude 100%) moras ih igrati sto vise. Dakle, nema veze sto im kondicija padne ispod 60 nrp. Ako ti ne igraju u prvom timu ( tj. nisu u startnoj postavi) i ne uvodis ih svaku utakmicu, onda ce ti se to cesto desavati.

Link to comment
Share on other sites

Ako ih zelis vratiti u kondiciju ( da ti match fitness bude 100%) moras ih igrati sto vise. Dakle, nema veze sto im kondicija padne ispod 60 nrp. Ako ti ne igraju u prvom timu ( tj. nisu u startnoj postavi) i ne uvodis ih svaku utakmicu, onda ce ti se to cesto desavati.

Ozila sam tek doveo iz Reala i tamo je bio standardan konstantno i za mene prve dvije utakmice odigrao i match fitness mu je slab a Gasno mi je standardan bio proslu sezonu al sam stalno ga izvodio u 65 minuti radi njegove Fitness spreme

Link to comment
Share on other sites

Ozila sam tek doveo iz Reala i tamo je bio standardan konstantno i za mene prve dvije utakmice odigrao i match fitness mu je slab a Gasno mi je standardan bio proslu sezonu al sam stalno ga izvodio u 65 minuti radi njegove Fitness spreme

Kada vadis igrace iz igre, to radis zbog kondicije ( condition). Ako zelis da match fitness bude uvijek preko 90%, taj igrac mora da igra. Daj im 2-3 utakmice da odigraju do kraja, pa onda vidi koliki im je MF.

Link to comment
Share on other sites

Imam problem valda tu trebam pisat o tome jer ne mogu nac temu za help o igracima nigdje >.<

 

Desnjak mi igra na desnoj strani...

1. i 2. sezona odlicno zabijao,3. nigdje nista...cuo sam da desnjaci idu na lijevu stranu no igrac mi neprekidno puca lijevicom iako je desnjak :S

Sta da radim ?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam brate. Meni levaci uvek idu levo, a dešnjaci desno. Što mi je nekako i logično. Ne obazirem se toliko na statistiku već mi je važno kako se igrač ponaša na utakmici i da ne greši, kako pošalje neki pas, a ne broj golova ili asistencija više.

 

Možda je samo trenutno u lošoj formi.

Link to comment
Share on other sites

pa odgovarala mu je prve dve sezone ( taktika ) sve 5 i onda moro prodat cijeli vezni red jer ponude su bile odlicne... i doveo sam Dzagoeva i Nasrija ( bio nesretan u Cityju lol ) i nista takodjer imam Nianga desnjak koji mi igra na lijevoj strani zabija solidno ali nije problem ko kod Damiaa -.-" poludit cu u velikim utakmicama ga nema dok u malim nesto vise briljira ....

Link to comment
Share on other sites

Ne znam brate. Meni levaci uvek idu levo, a dešnjaci desno. Što mi je nekako i logično. Ne obazirem se toliko na statistiku već mi je važno kako se igrač ponaša na utakmici i da ne greši, kako pošalje neki pas, a ne broj golova ili asistencija više.

 

Možda je samo trenutno u lošoj formi.

meni nije logicno da desnjak ide desno jer zapravo uvijek je lakse zabit kontra nogom ovisno o strani xD mozda je u losoj formi i volio bi da zavrsi sto prije jer mi stvarno treba taj napadac
Link to comment
Share on other sites

Vjerovatno ti treba i da se vezni red uklopi jer je nov za tu sezonu. Probaj staviti Match Preparation na Attacking Movement i workload na high. Mozda cak i da malo promjenis taktiku. Neke sitne promjene. Da igras malo uze ili malo sire, malo brze ili malo sporije... vidi kako ti odgovara.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |