Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite Tim


Sale92
 Share

Recommended Posts

Iduci tjedan(dva ili mjesec bacam se na kopiju engleskog stila i igre,tako da mi nadjite klub koji nije isfuran,a da cu imati volje igrati sa njim.

Za ljubitelje moje karijere La Dea,nek se ne brinu,imam jos planirana 3 reporta sigurna. :D

Link to comment
Share on other sites

Nott. Forrest, Millwall - legendarni klubovi, Nott. Forrest u nesto boljoj situaciji nego Millwall, ima bolji tim, dobre finansije i lepe sanse da se nakon dugog niza godina konacno vrati u Englesku elitu. Sa druge strane Millwall u mnogo tezoj finansijskoj situaciji, ima solidnu ekipu za opstanak u Championshipu ali ces do promociju u EPL morati cekati bar godinu-dve jer losa finansijska sitaucija nedozvoljava dovodjenje brojnih ili kvalitetnih pojacanja.

Link to comment
Share on other sites

moze meni neki nizeligas,sa lijepom proslosti,solidan stadion....liga bilo koja... :D

 

Pa ja sad predlozih Dinu Millwall i Nott.Forest.. Imas tu i Leeds, Monaco, LeMans, Metz, Brescia, Livorno, Sampdoria (ima i odlicnu skolu), Selta, Dep. la Coruna, Valladolid, Mucnehn1860... mnogi od njih imaju lepu proslost pre svega Selta, Nott, Monaco, Samdoria, la Coruna, Valladolid... stadioni su im lepi, pogledaj i sam

Edited by The Special One
Link to comment
Share on other sites

Evo nakon dugo dugo razimsljanja, istrazivanja i eliminacija, ostala su mi dva kluba izmedju kojih nikako ne mogu da se odlucim koji da vodim: Crvena Zvezda ili Ajax?!

 

Crvena Zvezda

 

Prednosti:

-ljubav prema klubu

-mlad i perspektivan tim

-odlicne posete

-odlicno poznavanje tima

-odlicno poznavanje eventualnih igrackih i pojacanja unutar strucnog staba

-odlicno poznavanje lige i rivala

-dobar stadion

-nijedna aktivna karijera

-veliki izazov

 

Mane:

-losa finansijska situacija

-srednji uslovi treniranja i osrednja skola fudbala

-relativno mali transfer budzet

-tesko je uraditi bilo sta u Evropi

 

Ciljevi:

-domaca dupla kruna

-u Evropi u prvoj sezoni grupna faza LE, u drugoj grupna faza LS, u trecoj sezoni nokaut faza LS\LE

 

Ajax

Prednosti:

-mlad i perspektivan tim

-dobar stadion

-solidno poznavanje tima

-dobro poznavanje eventualnih pojacanja za strucni stab

-odlicna mlada skola

-dobre finansije

-nijedna aktivna karijera

-lep fudbal koji se igra

-izazov u Evro takmicenjima

 

Mane:

-relativno slabo poznavanje lige i protivnika

-nesto je teze doci do titule sampiona nego sa Zvezdom

 

Ciljevi:

-domaca dupla kruna

-nokaut faza LS

-u drugoj sezoni polufinale LE

-u trecoj sezoni osvajanje LE\polufinale LS

 

Po meni koliko jedan ima prednosti toliko ima i drugi samo u drugim oblastima. Ne mogu vec 2 dana da se odlucim koji tim da vodim. Jeste Zvezda malo isfurana, ali nema nijedna aktivna karijera, mnogo volim klub i sa njim bi mi mozda bilo i lakse d auradim nesto vise jer jako dobro poznajem nase uslove. Sa druge strane Ajax bi bio inovacija u karijerama, i svakako bi sa njim imao nesto vise ciljeve u Evropi nego sa Zvezdom.

 

Sta vi mislite???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |