Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite Tim


Sale92
 Share

Recommended Posts

Igram sa novim updateom RvP u man.utd,modrić u realu itd itd..pa me zanima vas prijedlog..

 

 

Man.City,Arsenal,Everton,Tottenham ili Liverpool?

 

 

nek idrugi vaši prijedlozi u obzir dolazi samo prve lige engleske,talijanske,njemačke,ukrajinske,portugalske i nizozemske.

 

 

 

Hvala

 

 

Liverpool.Da im vratis staru slavu.Ovako je ostalo samo ime od njih.I da Dzerard barem na igrici uzme titulu u Engleskoj lol .

Link to comment
Share on other sites

Jebeš igranje sa ovim velikim klubovima, bacio sam se opet u "stare bisere" koji su osvajali ligu prvaka a danas su niželigaši itd...pa me zanima vaše mišljenje.

 

Rangers(4.liga), Nottingham Forrest(2.liga), Monaco(2.liga),Auxerre(2.liga),Hertha(2.liga),Koln(2.liga),1860 Munchen(2.liga),Bari(2.liga),Villarreal(2.liga),R.Santader(2.liga)..

 

 

 

i ako ništa od toga može još vaš neki prijedlog ali da mi obrazložite zašto ta momčad.? Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Jebeš igranje sa ovim velikim klubovima, bacio sam se opet u "stare bisere" koji su osvajali ligu prvaka a danas su niželigaši itd...pa me zanima vaše mišljenje.

 

Rangers(4.liga), Nottingham Forrest(2.liga), Monaco(2.liga),Auxerre(2.liga),Hertha(2.liga),Koln(2.liga),1860 Munchen(2.liga),Bari(2.liga),Villarreal(2.liga),R.Santader(2.liga)..

 

 

 

i ako ništa od toga može još vaš neki prijedlog ali da mi obrazložite zašto ta momčad.? Hvala.

 

Ako želiš pare uzmi Monaco.

Moja preporuka je Forrest-slavna povjest, krcat stadion, može se tu dosta napravit.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj post inad mozete da izbrisete slobodno da ne bude da spamujem. Poslednje sto pitam je koji klub da uzmem.

 

1. BIlbao

2. Olympiakos

3.Totenham

4.Partizan

5.Twente

Edited by Keot
Link to comment
Share on other sites

Ovaj post inad mozete da izbrisete slobodno da ne bude da spamujem. Poslednje sto pitam je koji klub da uzmem.

 

1. BIlbao

2. Olympiakos

3.Totenham

4.Partizan

5.Twente

 

Bilbao - dobar je izazov,dovodiš samo baskijce...

Olympiakos ne volim,općenito ne Grčku ligu

Tottenham - imaš još uvijek modrića,jako dobar tim bez većih uspjeha u Europi

Partizan ne volim,općenito ne srpsku ligu(nisam nacionalista xD)

Twente - Bio bi odličan izbor,par odličnih igrača,bori se pored Ajaxa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Betis ili A.Madrid?Poceo sam pre neki dan sa AC Milan-om sli sam se posle jedne sezone smorio.Nadam se da iganje sa nekom od ove dve ekipe moze biti zanimljivo.Pa ako moze pomoc :D?

 

Moja ti je preporuka da se motiviras da igras.Kad uzmes bilo koju ekipu tesko ce ti dosaditi ako ti se igra.Mozda si se previse naigrao pa ti dosadilo.Uzmi pauzu koji dan i zazeljet ces se managera opet. :D

Link to comment
Share on other sites

Uzecu Atletiko.Igra mi se njima.Ali sto kaze Za Hajduk,odmoricu koji dan od menadzera pre nego sto startujem sa njima.Dugo nisu uzeli titulu u prvenstvu,a i vreme je da neko drugi osim Barse i Reala uzme titulu :).

Edited by Weah
Link to comment
Share on other sites

Borussia Monchengladbach-pokusaj ih vratiti na staze stare slave.Imaju,cini mi se,5 titula prvaka drzave.Fina im je ekipa,doduse sad bez Rojsa ali mozes mnogo sa njima.Uslovi odlicni,uvek pune trebine,mislim da je dovoljno da ih uzmes.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |