Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite Tim


Sale92
 Share

Recommended Posts

Hteo bi neki tim da je osrednjeg kvaliteta i da igra Euro ili LS , na foru kao partizan ili Rapid B. , da moze od njega da se napravi nesto "opasno" , pa ako neko ima nesto na umu neka pusti ovde :)

Link to comment
Share on other sites

svaki kub ima svoju školu,samo zavisi kakvu xD

 

Rennais - Odlična škola,mladi igrači i Yann M'vila

Ajax - o njemu ti nemam što pričati,jedna od najboljih školi nogometa u europi,ako ni i u svijetu..

Dinamo - Isto dobra škola i Vrsaljko i Badelj legende

Sporting Lisboa - također odlična škola,skini Porto s trona,imaš par dobrih individua :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sporting , ren ili Schoux , videcu jer mi se ne ide u francusku , a najvise mise svidja portugal :)

 

Ja bih ti uzeo Rennais,ali dosta dobar izazov je Sochaux,nemaju TB,slabe financije,a mladi i talentirani igrači...Nećeš falit ako uzmeš bilo koji od ta tri ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

evo ljudi, pri kraju sam prve sezone sa arsenalom...mislio sam da sam u govnima kad nisam usao u ligu prvaka, uglavnom prvi sam na tablici i vjerojatno cu osvojiti europsku ligu, al dobro dosta off topica...dosao sam tu da mi predlozite tim s kojim da krenem, ocu tim koji ima dobre po mogucnosti mlade i talentirane igrace...svakako se zelim, malo muciti...neki tim da je u nekima od lige petice, a nije po media predictionu bar u prvih 6-7...cim zavrsim s arsenalom krenuti cu s tim klubom koji mi predlozite, jer mi je ovako lagano :)

Link to comment
Share on other sites

Dinamo Minsk i Gomel ti imaju strašnu školu nogometa, kao i uvijete za mlade,zatim Malmo ili Goteborg, s tim da su oni i prije osvajali Europska natjecanja,Brondby je zanimljiv,ponikli Laudrup,Romedahl,braća Agger.

U Austii imaš Red Bull,koji je povezan sa više klubova i čini jednu zanimljivu liniji između par kontinenata.

Metalurg Donjetsk uz Dinamo i Shakhtar imaju također najjaču školu i dobar scouting prema istoku,nadam se da sam pomogao.

Link to comment
Share on other sites

Danas sam imao jedan post u "školama nogometa" Crewe je relativno nepoznati klub,koji proizvodi odlične mlade igrače,kao i West Ham,i tako probaj stvoriti novog Lamparda.

Francuska,pomalo me polako iritira pitanje Francuskih nogometnih škola,jer skoro na svakoj drugoj strani to pišemo. Sochaux,Lille,Toulouse,Lens su strašne škole,koje već u prvim sezonama imaju odlične regene + odlične mlade igrače.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |