Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite Tim


Sale92
 Share

Recommended Posts

AS Monaco definitivno-igrao nekada finale LP, a jednom čak mislim da je i osvojio..Prošle sezone pao je u drugu ligu i većina igraća je otišla iz tog nekada slavnog kluba, a vi probajte vratiti ih na staze stare slave i osvojiti Ligu Šampiona ako bude prilike.

Edited by pepsi10
Link to comment
Share on other sites

deportivo, portsmouth

evo jebenih razloga

deportivo - nekada su osvajali prvenstva i kupove i dobro prolazili u europi , za njih su igrali neki poznati igraci : capdevila,rivaldo,valeron(koji jos igra). financijska situacija je katastrofalna, probaj nesto sa njima uraditi

portsmouth - donedavno su igrali u premier ligi, financijska situacija je katastrofalna, malo igraca, mislim da su sad ispali u npower league 1, probaj ih vratiti u premier ligu

Edited by eagles
Link to comment
Share on other sites

Jesam rekao da zelim razloge. Zadnje upozorenje.

Vama je vrijedi govorim niti pisati.

 

Da ne bude da spamam.

 

Dao sam ti link,a ako ti se neda traziti ja bi it preporucio MTK iz Mađarske,nekada osvajao i harao Europom,danas nula u drugoj ligi,klub takodjer sa vrhusnkom skolom nogometa.

Link to comment
Share on other sites

Nedavno mi se desio bug na sejvu sa Benficom i sada ne mogu da igram sa njom.. Poceo bih ponovo neku karijeru ali ne znam koji klub uzeti.. Razmisljao sam o Ajaxu, Crvenoj Zvezdi... Sta vi predlazete? Po mogucnosti da klub ima dobar tim ali da ne osvaja toliko cesto evropska takmicenja, sto mladje igrace ne mogu da igram sa matorcima, dobru svoju skolu, lepe finansije za dovodjenje pojacanja ali da nije neki ekstra jak klub (Manchester, Real, Milan...) Imate li neke predloge?

Edited by The Special One
Link to comment
Share on other sites

Kao da pisem na svahilju.. Slobo, imas gore iznad svog komentara, pri vrhu, upozorenje koje si prekrsio. Posto nisi dugo bio na forumu i nisi upoznat sa njim, samo ide usmena opomena i molba da editujes post shodno pravilima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Napravio sam uzi izbor, pa ako biste mi pomogli da donesem odluku?

 

Ajax

West Ham United

Bimingham

Southampton

Crvena Zvezda

Shaktar Donetsk

 

Mada za ove Engleze treba da pogledam tim, cini mi se da su im dosta stariji igraci nego Ajaxu ili Zvezdi..

Edited by The Special One
Link to comment
Share on other sites

Znam to i ja da uradim, ali mi je malo glupo jer ipak je ovo FM 12.. Da igram sad jos mesec dana, kad pocnu transferi onda ne mogu, svaki dan gledam ko je gde presao i iznerviram se :D

 

Zanimljivm je i Shaktar, bogati su, lep tim, a nemaju uspeha,ha?

Link to comment
Share on other sites

A sta znam, slabiji su mi od Benfice, Atletika.. jesu za svoju ligu strah i trpet, ali opet za Evropu i ne bas.. Videcu ako bude jos predloga, ako ne, sutra gledam igracki kadar, pa javljam sta sam odlucio ;) U svakom slucjau hvala na savetu

Link to comment
Share on other sites

Uzmi Vitesse. Imas para kao pljeve, ali los tim i losu reputaciju. Probaj sa njima nesto osvojiti. Meni je npr bio izazov da uzmem Ligu Sampiona sa njima. U 5 sezona nisam uspio. Jeste da sam imao samo 5 stranaca u timu..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |