Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite Tim


Sale92
 Share

Recommended Posts

az - solidna ekipa , imaju dobre mlade igrace , dobru skolu , ne znam kakvi su sa parama

vitese - imaju wilfrieda , imas rapa mozes dobru ekipu sa njima napraviti

zenit - imas rapa koliko hoces , probaj osvojiti neki europski trofej sa njima

sporting - drama ekipa , imas fernandeza , schaarsa i van wolfswinkela koji su drama , imaju dobru skolu , probaj ligu osvojiti nisu dugo osvojili

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Predlozite mi tim: 1. da je iz druge ili trece lige ; 2. da nije iz Engleske ; 3. da ima dobar stadion i navijace ; 4. da je iz nekog veceg grada i 5. da je u senci gradskog rivala.

 

Hvala unapred!

Link to comment
Share on other sites

Predlozite mi tim: 1. da je iz druge ili trece lige ; 2. da nije iz Engleske ; 3. da ima dobar stadion i navijace ; 4. da je iz nekog veceg grada i 5. da je u senci gradskog rivala.

 

Hvala unapred!

 

moze jos koji predlog?

Link to comment
Share on other sites

Ajmo predlog za neki klub Benelux, Portugal, Poljska, Rusija. Da imaju neku solidnu kintu i po mogucstvu mladu, talentovani ekipu :)

Sto se tice Poljske ja bi predlozio Legiu, zato sto imas Ljuboju, Radovica i odlicne navijace, a nekako su i najslicniji tvom partizanu :boks:

Toplo bi ti preporucio Rusku ligu, narocitu Kuban ili Krasnodar. Dvije ekipe sa odlicnim budzetima, sa malo truda mozes napraviti cudo vrlo lako sa njima. Naravno fora je imati samo Istocnoevropske igrace, fuck the west :nemojdapricas: ...

 

A sto se tice Kobeovog pitanja, predlozio bi Rotor sa kojim i sam igram, ili Torpedo iz Moskve, u sjenci su Spartaka, Dinama, CSKA. Od njemaca svakako Dinamo Drezden, ne moram vise nista reci. Ili pak italijanski Torino.

Edited by Jesper
Link to comment
Share on other sites

evo ja vec u 3 sezoni sa dinamom, ali sam osvojio LP, a i dosadilo mi vise...svaki fm sam igrao sa dinamom samo i tu i tamo nekim engleskim klubom...sad bih da mi predlozite neki klub iz lige petice da je osrednji u svojoj ligi :) ili da mi date neki klub iz nize lige, ali koji ima dobru ekipu i mogao bi se boriti za prvu ligu vec u prve 2 sezone...svakako je ovo drugo veci izazov, al neznam koliko cu vremena imati kada pocne skola :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |