Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite Tim


Sale92
 Share

Recommended Posts

Evo s kim sam ja igrao-Nurnberg-prosjecaj klub,probaj dovoditi samo Njemacke igrace zbog proslosti(Fasisti),Blackburb-sasvim solidna ekipa,ako igras na 04 patchu,tu je jos i samba,imas olssona,petrovica,n'zonzia,hoilleta i druzinu. Bolonga-nikad nece velike rezultate,ali danas sasvim solidna ekipa.Nica-imas par ekstra igraca,kao su Munier i Ospina.

Imam neki osjecaj da neces uzet nijednog od tih klubova,ali jedan savjet-kada gledas jedan klub,i svidi ti se,nemoj uzimat i gledat drugi.

Link to comment
Share on other sites

ako si već igra englesku i da ti se s njima borit na dosta frontova i bez pauze u prvenstvu onda uzmi west ham. prošlost, navijači, veliki derbiji, tim dovoljan za ekspresan povratak u 1. ligu

Edited by prodo
Link to comment
Share on other sites

vidis mogao bi west ham :) cek ako budem prvi u 2. ligi dobivam promociju naravno, i idem u kvalifikacije za europsku ligu jelda? vjerojatno cu onda danas krenuti sa west hamom, prvu cu zavrsiti ovu 3 sezonu sa dinamom

Link to comment
Share on other sites

ne ideš u kvalifikacije za europu preko 2. lige. jedino ako napraviš nešto kroz fa ili liga cup. nek ti to bude dodatan motiv ako se odlučiš za njih :thumbup:

Edited by prodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

dajte mi neki klub koji je, onako, malo jači izazov samo da nije LLM i uvijet je da je na europskom kontinentu http://www.cro-manager.net/forum/Smileys/classic/hi.gif

 

neki posrnuli velikan, koji je nekada bio u vrhu a sada je pao na prosjek ili je još lošiji, nešto tipa Nottm Forresta ali s njima sam već igrao pa tražim nešto drugo

Link to comment
Share on other sites

Posto sam i sam gledao takav tip kluba. Sochaoux-Martin,Boudebouz,Corchia mislim da su ti dovoljan razlog sto su trenutno predispadanjem.

Rennes-u top 5 skola na svijetu,imas M'villu,i jos par talenata.

Le Havre-mislim druga liga,ali klub u kojim su izrasli mnogi talenti.

Montpellier-odlican klub,nije jak odmah,ali je ekipa odlicna.

Link to comment
Share on other sites

O El Nino,otkdu tebe?..Sa Freiburgom mozes vec u prvoj sezoni biti visoko rangiran,jer ima par igraca kvalitetnih kao sto su Cisse i Pustila,dok sa Nurnbergom ces morati polako,korak po korak. Solidna ekipa,bez zvijezda,financijski solidna.

Link to comment
Share on other sites

O El Nino,otkdu tebe?..Sa Freiburgom mozes vec u prvoj sezoni biti visoko rangiran,jer ima par igraca kvalitetnih kao sto su Cisse i Pustila,dok sa Nurnbergom ces morati polako,korak po korak. Solidna ekipa,bez zvijezda,financijski solidna.

a eto me...:D

cisse nije tu na novom patchu tak da...dobri i jedni i drugi,kod jednih me privlaci stadion,kod drugih mali grad,ekipe tu negdje...

Link to comment
Share on other sites

Po meni Strasbourg,a jedini razlog je to što mrzim Italiju jer pola igrača bude pola-pola tvoji :)

ma znam da...sto se tice francuza ,igrao sam sa Cannesom,4 francuska,tako da francuske nizeligase sam igrao,ali strasbourg mi se nekako svida svejedno

a Perugia,talijanske nize nisam nikad igrao,pa me to njima vuce

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |