Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kupiti/prodati igrača?


Lord
 Share

Recommended Posts

vidit ću koji me jeftinije dođe,obojica su oko 20mil €

nego jel se isplati prodat kompanya na kraju prve sezone za 5.5mil €???

NE! Odlican je stoper i moze da pokriva jos par pozicija. Trazi za njega bar 10-15 miliona.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ganso, daleko bolji playmaker od hamsika. Iako je Hamsik bolji u ostalim dijelovima igre ( davanje golova, brzina, igra glavom). Znaci, ako trebas playmakera Paulo Henrique bi trebao biti tvoj izbor, ako trazis nekog ko ce davati golove, nesto slicno kao Lampard za Chelsea, onda on.  I da... Ganso ima najveci PA ( 187) na igri od svih igraca <20. Sem Ramsey-a, koji ima -10. Uuups, rekao sam previse :D

 

dovea san gansa za 20mil na 4 godine,triba mi baš playmaker,prova san sa davidon silvon ali  :bo:

 

NE! Odlican je stoper i moze da pokriva jos par pozicija. Trazi za njega bar 10-15 miliona.

 

onda ću ga ostavit iako iman kolo tourea,sakha i phila jonesa  :dada

Link to comment
Share on other sites

Evo malo "svjezijih igraca", koji mogu da budu veoma korisni:

GK- Renan- Avai

Gk-Neto- Fiorentina

Dr- Romario- Vitoria ( ili flamengo, nisam siguran)

Dr- Danilo - Santos

Lb- Lucas Digne

Lb- Alex Sandro

CB- Kara, Toloi, Dalton, Mario Fernades

CM/Dm- Vernydub, Oleg Golodyuk ( sa obojicu se mora imati Ukrajinska liga ucitana), Wagner, Fabinho, Adilson ( Brazilska liga mora biti ucitana)

Lw/Rw- Lamela, Zezinho, Ait Fana, Ravel Morrsion, Tony Silva, Patricio Rodriguez Pato

ST- Vinicius, Leo, Ganea, Libor Kozak, Caio,....

Nadam se sa pomaze :D

Link to comment
Share on other sites

Ja bih prodao odmah. Po meni ne vredi toliko a sa trazenjem 50 milki ces samo reskirati da ti ne daju ni onih 45.  :thumbup:

 

ma 45 će me sasvin zadovoljit,nevridi on te pare  xD

 

da prodan adebayora za 13 mil € ???

na toj poziciji iman teveza,džeku,destra i griffithsa

Link to comment
Share on other sites

ma 45 će me sasvin zadovoljit,nevridi on te pare  xD

 

da prodan adebayora za 13 mil € ???

na toj poziciji iman teveza,džeku,destra i griffithsa

 

Leigh Griffiths ? Onaj lik sto ga je Wolverhampton kupio ( mislim), poacher ? Jao mogao si i boljeg od njega dovesti :) Alberto Palochi ili Bueno mi prvi padaju na pamet. E sto se tice Balotellija, prodaj, a prodaj i Adebajora ( tehnoloski visak). Imas 4 dobra napadaca, ne trebaju ti ta dvojica ( Doduse, cijenim da si City, pa ti ni pare ne trebaju). Ali prodaj. Nadam se da ti moje objasnjenje zvuci logicno kao sto meni zvuci  :huh:

Link to comment
Share on other sites

Leigh Griffiths ? Onaj lik sto ga je Wolverhampton kupio ( mislim), poacher ? Jao mogao si i boljeg od njega dovesti :) Alberto Palochi ili Bueno mi prvi padaju na pamet. E sto se tice Balotellija, prodaj, a prodaj i Adebajora ( tehnoloski visak). Imas 4 dobra napadaca, ne trebaju ti ta dvojica ( Doduse, cijenim da si City, pa ti ni pare ne trebaju). Ali prodaj. Nadam se da ti moje objasnjenje zvuci logicno kao sto meni zvuci  :huh:

 

zvuči zvuči  :dada .magriffiths je solidan,a iman neuništivi dvojac naprid pa se nebrinen,još je destro tu koji je po meni više nego pristojan(a doveden na free),proda san caiceda,joa,weissa,barrya,taylora....

Link to comment
Share on other sites

zvuči zvuči  :dada .magriffiths je solidan,a iman neuništivi dvojac naprid pa se nebrinen,još je destro tu koji je po meni više nego pristojan(a doveden na free),proda san caiceda,joa,weissa,barrya,taylora....

 

rekonstrukcija :). Ako ti treba igrac na nekoj poziciji, slobodno me pitaj. ( Iako si city kojeg prezirem  :lud: )

Link to comment
Share on other sites

Nažalost ti ne možeš. Moraš sačekati nekog od admina ili globalaca.  :thumbup:

 

Mozda bi se to trebalo promjeniti, glupo mi je da ne namjerno spamujem :/. Ti si mod, mozda mozes obrisati ?

Link to comment
Share on other sites

Mozda bi se to trebalo promjeniti, glupo mi je da ne namjerno spamujem :/. Ti si mod, mozda mozes obrisati ?

 

Ne mogu jer nisam mod ovog podforuma, mogu samo u delovima koje ja urejujem  :bo: Kad budem globalac obrisacu lol

 

http://i.imgur.com/BhS8z.jpg

 

evo moj kadar igrača,pa ti daj prijedlog oga bi doda ili izbacia s liste???

 

Imaš strašno mlad tim tako da bih ti preporučio dovodjenje par iskusnijih igrača. Takodje bih prodao De Jonga i Zabaletu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

http://i.imgur.com/BhS8z.jpg

 

evo moj kadar igrača,pa ti daj prijedlog oga bi doda ili izbacia s liste???

 

Nema tu puno logike, imas stvarno dobar tim. Moj prijedlog je Moussa Sissoko mjesto Milnera, i vidim da prodajes Silvu. Na amr dovedi Sancheza ( alexis), Pata ( moras da ga istreniras na AMR) ili Hulka ( isto tako, istreniras ga, namjestis wide play na cut inside i long shots na often i davace dosta golova ). Toliko, sve je ostalo dobro.

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu jer nisam mod ovog podforuma, mogu samo u delovima koje ja urejujem  :bo: Kad budem globalac obrisacu lol

 

Imaš strašno mlad tim tako da bih ti preporučio dovodjenje par iskusnijih igrača. Takodje bih prodao De Jonga i Zabaletu.

 

Nema veze... kad dodju odgovorni nek brisu ako im se bude dalo :)

A sto se tice mladog tima, ne slazem se, tu je Toure, Dzeko, Tevez, Kolarov + ostali igraci su jako dobri, neka im da pola sezone da se uigraju ( ja predlazem da u manchester city/match preparation ubacis taktiku i da stavis team blend na najvise. Tako ce se najbrze 'uigrati :)

Link to comment
Share on other sites

znan da je ekipa mlada sa samo nekoliko iskusnijih,takav mi je stil igre,nevolin baš igrat sa starcima i teško trpin igrače priko 32-33 godine,a šta se tiče uigranosti uvik ekipi triba malo da se uigra,kad se to sve posloži nakon par pripremnih biće odlično

a šta se tiče prodaje definitivno ću prodat de jonga i zabaletu,samo još moran vidit kome  ::)

moussa je potpisa za arsenal,a iman gansa koji mi igra na mc,milner mi ni neigra baš puno.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |