Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kupiti/prodati igrača?


Lord
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nisam znao gdje ovo da stavim pa ću ovde.

 

http://www.dodaj.rs/f/45/Vi/1YpNeiws/gilbert-fiamenyoh-profil.png

 

Zanima me zašto ovaj igrač od 10 prilika 1 na 1 promaši 9 ?  facepalm Znam da mu je koncentracija slaba ali da toliko maša to mi nije jasno.

Link to comment
Share on other sites

Isto i kod mene,uglavnom su kod mene takve ocene kod regena,i bas hocu dvojice ili trojice da se otarasim,imaju jos bolje tehnicke i fizicke ocene ali im je mirnoca i koncentracija katastrofa,mislio sam da cu to popraviti treningom ali nikako nece.Idite u Porto pa tamo promasujte mame vam ga nabijem!

 

 

Ali ni to nema veze,imam Lukakua koji dosta promasuje iako ima 16 finish 18 composure...koncentracija ne znam kolika mu je,ali je dobar za timsku igru!jos nesto manje od godinu dana i dobija srpsko drzavljanstvo! :dada

 

 

 

 

ps.u porto zato sto treba da igram protiv njih u cetrvrt finalu ls.i blago receno najebo sam ga ako im se hulk oporavi...

 

Link to comment
Share on other sites

kupio sam jednog golmana jednako dobrog (možda čak i boljeg) od sadašnjog kako bi ovog sadašnjog proda i zaradia. igram s hajdukom (prva sezona) i na pola sam sezone, je li mi pametno sad na polusezonu minjat golmana ili da pričekam ljeto pa ga onda prodam (radi se o subašiću). iman ponudu od 2M jer se može za subašića zaradit i više ili je to dobra ponuda?

Link to comment
Share on other sites

Dovedi Milijasa. Igrao je kod mene u Partizanu i u evropi me je non-stop vadio i to golovima iz daljine ali ja sam ga doveo za dzabe (to je bilo na 11.2 istekao mu ugovor). Ne znam ako ti je to mnogo da das za njega onda nemoj ali imas moju preporuku.

Link to comment
Share on other sites

Dovedi Milijasa. Igrao je kod mene u Partizanu i u evropi me je non-stop vadio i to golovima iz daljine ali ja sam ga doveo za dzabe (to je bilo na 11.2 istekao mu ugovor). Ne znam ako ti je to mnogo da das za njega onda nemoj ali imas moju preporuku.

Ma trazi mi sada puno love u pm, trazi 1,4m godisnje, a ja mu mogu ponuditi 1,3 i nikako da se dogovorimo... Cekam zimu da prodam nekoga i onda cu ga dovest. Ipak ima srpsko drzavljanstvo!!!
Link to comment
Share on other sites

Nisam znao gdje ovo da stavim pa ću ovde.

 

http://www.dodaj.rs/f/45/Vi/1YpNeiws/gilbert-fiamenyoh-profil.png

 

Zanima me zašto ovaj igrač od 10 prilika 1 na 1 promaši 9 ?  facepalm Znam da mu je koncentracija slaba ali da toliko maša to mi nije jasno.

 

 

Za sve neupucene. Ono sto vidite dok igrate FM11 nije realno. To je ubaceno samo da bi pomoglo donekle. I naravno, da bude zanimljivo. Da pojednostavim. Vidis igraca koji izlazi 1-1 sa golmanom, ali to nije stvarna situacija. FM to mozda vidi drugacije ali prezentuje na taj nacin. Da jos pojednostavim. Ti vidis 100% sansu, 1-1 sa golmanom, ali realna situacija jeste da je jedan igrac ( mozda i vise) kraj njega. Jos jedna stvar vrlo vazna kod ovakvih situacija. Treba obratiti paznju na Balance, jer je to jedan od glavnih atributa, uz Anticipation ( predvidjanje sta ce se desiti) i Decisions ( donosenje prave odluke). Ovo nije moje puko pisanje, ovo sam procitao na SI forumu, tj. od njihovih programera. ( Inace forum o FM).

Link to comment
Share on other sites

nemože ti igrač dati gol ako nema dobro koncentraciju...realno ali....

 

EDIT:koji je to igrač

 

Kako je Khalil na proslom tmskom radu imao koncentraciju 5 ili 4 neznam sad tocno ali on bi u 45 utakmica zabijao 45+ golova

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |