Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kupiti/prodati igrača?


Lord
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljudi,sto mislite na Zaratea ili Ninisa,na desnom veznom?

Drugo,Dali Varane vrijedi 20-tak miliona na sredini 4.sezone? Ili da forsiram Savica?

Monaco-sredina 4.sezone.

 

Zarate! Ninis ima malo consistency-ja ( ucestalost kako dobro igra, sto je vece, bolje je) i sklon je povredama. Varane definitivno vrijedi 20 miliona, ali samo ako ganjas ligu sampiona.

Link to comment
Share on other sites

gde vidis consistency ?

To je jedan od sakrivenih atributa. Moze se samo da vidi kroz editor ili neki od scoutova ( GS, SM). Moze cak i kroz FMRTE. A znam i iz iskustva :D

Link to comment
Share on other sites

ok, hvala

 

edit: to moze da se vidi i ingame  - preko scoutinga, ako je scout dobar  :)

 

Ocjena ( brojem) ne, ali ti skaut moze reci da li je konstantan ili ne. Ako ti skaut nista ne kaze, probaj ga bar jos dva puta skautirati, ako ni tad ne kaze nista o konstantnosti, racunaj da mu je consistency od 10-15 ( najvjerovatnije). Sta to znaci. Ako ima 10 cons. to znaci da ce na 10 utakmica od 25 imati one atribute koje vidimo na FM-u. Ninis ima 8 consistency, sto znaci da od 25 utakmica, odigrace 8 sa svojim orginalnim atributima. Pametni su ljudi iz SI-a :).

Link to comment
Share on other sites

Cheattttttttttttttttt.....i hate cheat  :pras:

 

Nemoj da optuzujes bez dokaza. Radim dosta sa editorom tako da znam pola igraca na pamet. A i bio sam zaduzen na jednom drugom forumu za otkrivanje PA i hidden attributes-a.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ga imao u Čelziju i čovek je rasturao. Gotovo u svakoj utakmici zabije.

 

Cheattttttttttttttttt.....i hate cheat  :pras:

 

Pročitaj prvo pravilo foruma.  :thumbup:

 

1. Na forumu se komunicira isključivo jezicima balkanskih zemalja (hrvatski, bosanski, srpski, crnogorski, makedonski, slovenski/slovenački).

Link to comment
Share on other sites

Kakav je onda consistency kod Kavanija? Коd mene je u Napoliju davao gol po utakmicu, nije mu valda 20?

 

Nije 20, oko 15, nisam siguran, mogu ti kasnije provjeriti ako hoces.

EDIT: Edinson Cavani ima 16 cosistency-ja.

Link to comment
Share on other sites

nema veze,mislin se bili uzea njega ili hamšika za mc  hmm

 

Ganso, daleko bolji playmaker od hamsika. Iako je Hamsik bolji u ostalim dijelovima igre ( davanje golova, brzina, igra glavom). Znaci, ako trebas playmakera Paulo Henrique bi trebao biti tvoj izbor, ako trazis nekog ko ce davati golove, nesto slicno kao Lampard za Chelsea, onda on.  I da... Ganso ima najveci PA ( 187) na igri od svih igraca

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |