Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kupiti/prodati igrača?


Lord
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E nisam ja krenuo odmah u Man U. Karijera je počela u španjolskoj Segundi s Valladolidom, pa ih uveo u prvu ligu, u prvoj sezoni u BBWA završio sedmi. Tada me zove Arsenal (nisam ništ as njima osvojio u 2,5 sezone) onda odlazim u Man City (osvamam Europa Ligu) i na kraju završio u Man U.

 

Btw evo savjet za one koji vode male klubove. Lik je zvjer, ja ga doveo u Dinamo u prethodnoj karijeri

 

http://imageshack.us/f/853/fm2011072317111226.jpg/

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jel može Chicao sa 21 godinom zabiti preko 20 golova u Premiershipu? Naravno ako ga forsiram kao prvotimca.

 

Evo Higuaina ću prodati za 12 milijuna (31 godinu ima) odlično je odigrao 3 sezone kod mene, al star je pa da zaradim dok mogu. Inače izabran je od fanova kao najbolji igrač kluba. Chicao bi ga trebao zamjeniti

 

http://imageshack.us/f/836/fm2011072317431913.jpg/

Link to comment
Share on other sites

Batali? Hm sorry al neznam što to znači rofl, jel misliš da ga NE kupujem?

 

Batali kao mani se coravog posla kao nemoj da ga kupujes ima problema sa povedama :D

 

Meni treba napadač, on je vezni, imao sam ga ja već u Dnipru

 

On ti je cisti napadac, mada moze da igra i AMC.

 

 

Dovesti Christiana Beniteza za 15M

 

Ni pod razno! Solidan igrac za srednje timove, ali ne vrijedi 15 miliona. Gledaj Guarch i Bueno. Slicni su njemu, ali bolji i jeftiniji.

Link to comment
Share on other sites

A Chicao? Pitanje od odozgo? Pitao me Real kolkiko tražim za njega, reko idem iz zajebancije reći 30 milijuna, kad ono, ponudi Real 30 milja, a ja lijepo glatko odbio, jer imam preko 70 na računu trenutno. Onda? Jel može on ovako mald zabiti preko 20 u Premierligi u jednoj sezoni?

 

Još jedno pitanje........dal se isplati dati preko 40 milijuna za Rodrigueza (Kod mene je u Liverpoolu)?

 

I još jedno (rofl) dali da prodam Higuaina u 31-oj godini? Jer hoću da ubacim Chicaoa umjesto njega

 

Pogledajte koliko je ovaj đubrad iz Reala ponudila za Juana

 

http://imageshack.us/f/804/fm2011072319432788.jpg/

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Naravno da moze, drzi ga na complete forward, a Hernandeza na Poachera. Ako je Rodrigez iz Porta, nije los, ali 40 miliona je previse. Uspori sa trosenjem, dovesces klub u minus :D  :respekt:

Link to comment
Share on other sites

I da, tko je bolji od ove dvojice? Hazarda imam, dok za Rodrigueza trebam platiti 70 milijuna, a treba mi ML

 

http://imageshack.us/f/851/fm2011072319550030.jpg/

 

Btw klub mi je već u minusu, svaki mjesec oko 10 milijuna lol, al dobro sam se naprodavao ovog roka, tak da imam para

 

Eden Hazard, uvijek. Ne govorim ti za to... kad ides na finance, imas ispod balance... koliki ti je balans ?

Link to comment
Share on other sites

A bank loan mu iznosi... pola miljarde eura lol

 

E za to ja nisam kriv (za bank loan) to reci Gilletu. Dok za toliki profit zapravo okrivljujem 2 puta povećanje kapaciteta stadiona,  sad prima oko 98 000 mjesta. Zatim ogroman novac od televizijskih prava (CL i PL) a prodao sam i neke seronje od igrača koji su puno zarađivali a nisu ni na klupi. Ma nakupi se to, dobio sam ove sezone za transfer budget preko 50 milja a za plaće 2,7, no meni su sveukupne plaće 1,5 M rofl.

 


 

Evo prva tekma nove sezone protiv Blackburna -  6:0  >>>>  attendance 100,000

 

Strijelci Chicao i Romano po 2 gola svaki. Njih dvojicu sam zapravo u paketu kupio kad su imali 18 godina, sad imaju svaki 21 i rasturaju. Lijepo se vraća ulaganje u budućnost zar ne? hehe

 

Btw Hazard je odlično igrao Community Shield protiv Tottenhama, kojeg sam btw osvojio sa pobjedom 2:1

Link to comment
Share on other sites

Zamolio bih te da ne postaš dva puta zaredom, to ti se smatra spamanjem. Umjesto toga koristi opciju "Uredi"  :thumbup: BOKICIC

 

Ooops, sorry, neću više.....ajde evo kad već ovaj post pišem, evo vidite tko bude  imao 9 igrača u početnoj jedanaestorki kola (a svi su klubovi lige igrali svoje tekme) skidam mu kapu :)

 

http://imageshack.us/f/19/fm2011072323580181.jpg/

Link to comment
Share on other sites

ma da sa Mančesterom Unajted..aj ti sa manjim klub manje reputacije...

 

Ne volimo svi igrati sa slabijim klubovima. :D Ima nas koji volimo većinom da igramo sa jačim. :thumbup: Ja eto pored Partizana igram skoro uvek sa najjačima i vidim izazov u tome dok sa slabijim timovima retko kada igram. :D Vi mislite da je to lako ali ako nema rezultata... BOKICIC Čak je po meni veći izazov igrati sa većim timom nego slabijim (pod slabije ne računam LLM, mislo sam na segundu, seriu b, hrvatsku 2. ligu, pls...). Ako si recimo Man Utd a igraš normalno bez kupovine na rate (to te vodi u propast) dosta je teže a jaka konkurencija (Čelzi, Liverpul, Arsenal, Šiti) a umeju i slabiji timovi da zaprete. Recimo ako si Siti očekuje se samo osvajanje trofeja ali ako kupuješ kao ja onda to može biti teško (ne priznajem ove mlađe fudbalere, Nejmara, Hazarda, onog iz Rivera (na L mu počinje prezime) pa i Veratija mada sam ga dovodio u PFC već samo iskusne igrače ili svetske zvezde (Fabregas, Runi, Ronaldo, Mesi...). Ako si Arsenal još je teže izdominirati skroz prve dve sezone ako ne kupuješ na rate a isto to važi i za Čelzi koji po meni ima manji igrački kadar, da ne bude da sam zaboravio Liverpul, Totenhem neda mi se pisati posebno za svakoga. Evo ja sam sada uzeo Real (mada simpatišem Barsu, volim da ih gledam kako god moje mišljenje se zna po pitanju tih evropskih timova, ne mogu ni jedan strani klub voleti kao Partizan tj klub iz moje zemlje tako da su mi svi strani timovi podjednaki) i posle 29 kola Barsa još uvek nema poraz (postoji čak mogućnost da uzmem titulu a da Barsa ne doživi poraz do kraja. lol Hoćeš da kažeš da je lako igrati sa velikim klubovima samo zato što imaju pare? Ne bih rekao. :D Isto to važi za Italiju gde postoji dosta dobrih i ujednačenih timova kao i u Francuskoj odnosno Nemačkoj. :)

 

Izvinjavam se za off ali i ovako dugačak post. :D

Link to comment
Share on other sites

Pa kažem, ja sam počeo s manjim klubom, Valladollidom, i uspeo se u nebesa lol, nisam ja odmah grlom u jagode u Manchester Utd.  I ne apsolutno nije lako igrati s jakim klubovima. Imao sam s Man Cityem budget preko 137 milijuna pa nitko od zvijezda neće da dođe, jer ipak to nije europski velikan, i završio sam u Premier Ligi - 13-i! Ali sam zato osvojio Europa Ligu (pomalo sretno). Šta ti možeš u prvenstvu ako si drugi cijelo prvenstvo a ovaj prvi uopće ne kiksa, i ima samo 2 poraza i to od tebe? Apsolutno si nemoćan, a i ti ćeš kad tad kiksati. I apsolutno vrijedi ona da se na malim utakmicama osvajaju prvenstva. Ja npr pobijedim Liverpoola u gostima 0:4 i onda igram kod kuće iduću utakmicu s Cardiffom 1:1.

 

Btw evo ponudila mi Barca za Chicarita koji trenutno ima 31.g. 24 milijuna eura za transfer! Neću ga prodati........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |