Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kupiti/prodati igrača?


Lord
 Share

Recommended Posts

Trebace ti jedan mladji napadac. Taj lik ( sto si SS postavio) je savrsen, jer je taman u najboljim godinama i neces ga morati previse cekati da se raspuca, a to ti otvara prostor i mladjim napadacima. Znaci moja preporuka je da ga kupis ( ili nekog slicnog njemu, ne previse mladog,oko 24-27) i da dajes sanse mladim regenima.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ej a kupio sam nedavno Lukakua, ima 25 sad, 3 zvjezdice, al nemogu sad njega ugurat kad su Higuain i Chicarito u odličnoj formi, a i Lukaku je zabio par golova kad  je ulazio u igru, kako da mu dam priliku kad su ovi u odličnoj formi? Btw imam ovu dvojicu mladaca, morat će da čekaju priliku, ovaj Chicao wonderkid, i Kovar, koji je zabio u Lensu 24 gola prošle sezone sa 19 godina, i odveo ih do 4 mjesta. obojica će moraju da čekaju, tj za budućnost su. Također pustio sam na posudbu i Damiana Nuneza, također mladog napadača.

 

http://imageshack.us/g/192/fm2011072223172924.jpg/

Link to comment
Share on other sites

Ej a kupio sam nedavno Lukakua, ima 25 sad, 3 zvjezdice, al nemogu sad njega ugurat kad su Higuain i Chicarito u odličnoj formi, a i Lukaku je zabio par golova kad  je ulazio u igru, kako da mu dam priliku kad su ovi u odličnoj formi? Btw imam ovu dvojicu mladaca, morat će da čekaju priliku, ovaj Chicao wonderkid, i Kovar, koji je zabio u Lensu 24 gola prošle sezone sa 19 godina, i odveo ih do 4 mjesta. obojica će moraju da čekaju, tj za budućnost su. Također pustio sam na posudbu i Damiana Nuneza, također mladog napadača.

 

http://imageshack.us/g/192/fm2011072223172924.jpg/

 

Chicao je prejeben. Zaboravi na onog lika, forsiraj Chicao-a. Lik ce bez problema da zamjeni Rooney-a ( ili u tvom slucaju Higuaina). A onaj drugi je solidan poacher. Treniraj mu dribling.

Link to comment
Share on other sites

Chicao je prejeben. Zaboravi na onog lika, forsiraj Chicao-a. Lik ce bez problema da zamjeni Rooney-a ( ili u tvom slucaju Higuaina). A onaj drugi je solidan poacher. Treniraj mu dribling.

 

Sam malo, Nunez je solidan poacher? Btw Higuain i Hernandez sad obojica imaju po 31 godinu, i bliži se kraj sezone, da ih iduću sezonu već  se riješim i stavim za prvotimce ovu dvojicu? Također, Što mi savjetuješ za Lukakua?

 

A Chicao ima samo 20 godina, neznam koliko je pametno da ga forsiram.............

Link to comment
Share on other sites

Sam malo, Nunez je solidan poacher? Btw Higuain i Hernandez sad obojica imaju po 31 godinu, i bliži se kraj sezone, da ih iduću sezonu već  se riješim i stavim za prvotimce ovu dvojicu? Također, Što mi savjetuješ za Lukakua?

 

Solidan, kao nedostaje mu par atributa da bude odlican poacher, kao dribling, first touch i composure. Ostalo je veoma dobro. Za Lukaku-a, hmmm, ako moze njegov SS, pomoglo bi mi. Na pamet targetman, ili complete forward, ali bez SS tesko. Prodaj jednog od dvojice prvotimaca, trebace ti jedan od njih. Moj ti je savjet da prodas onog za koga mozes vise kesa izvuci, jer su obojica slicni.

Link to comment
Share on other sites

Solidan, kao nedostaje mu par atributa da bude odlican poacher, kao dribling, first touch i composure. Ostalo je veoma dobro. Za Lukaku-a, hmmm, ako moze njegov SS, pomoglo bi mi. Na pamet targetman, ili complete forward, ali bez SS tesko. Prodaj jednog od dvojice prvotimaca, trebace ti jedan od njih. Moj ti je savjet da prodas onog za koga mozes vise kesa izvuci, jer su obojica slicni.

 

Evo  http://imageshack.us/photo/my-images/714/fm2011072300012491.jpg/

 

Alaj će popizdit klub i navijači ak prodam bilo Higuaina bilo Hernandeza..........Higuain me jeftino koštao (7,5 M), sa 27 godina ga kupio, Real ga otpisao

 

Btw dodao sam te na MSN, nadam se da nemaš ništa protiv :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam prodao najboljeg igraca barci za 48 miliona kad je imao 29 godina. Bio mi je legenda kluba. Nemoj da se brines o navijacima, brzo zaboravljaju :D. I prodaj Lukakua, nije ti se do kraja razvio, a ni nece. Ako ga ipak ne zelis prodati, onda ga igraj kao Targetman-a. Ali forsiraj onu dvojicu. Nemam nista protiv sto si me dodao, samo sam rijetko na MSN-u :)

Link to comment
Share on other sites

Ama kako to da su ti dali 48 milijuna bokte mazo lol (koji igrač?), Znači Nuneza i Chicao obojicu sa 20 godina od iduće sezone u prvih 11?

 

Btw jel možeš sada malo na MSN imam par pitanja ako imaš vremena....

 

Regen jedan, ja sam trenutno u 2024 godini. Smor :). Ae idem na MSN

Link to comment
Share on other sites

Rondon je dobar igrac, ima PA oko 165, skoro kao Berbatov. Znaci trazi vise od 5.5m.  Adebayor ce da ti proguta wage budget, a nije nista posebno. Vidi Guilherme iz Dynamo Kyiv. Mogao bi ga platiti oko 10ak miliona, ali vrijedi.

Link to comment
Share on other sites

@Carli Dovedi ako ti treba. Odlican igrac!

@Joso, Takodje odican igrac, samo pripazi malo na natural fitness. Ako mozes da mi pokazes njegov injury history SS bilo bi dobro... Kliknes na igraca/history/injuries.

Link to comment
Share on other sites

Rondon je dobar igrac, ima PA oko 165, skoro kao Berbatov. Znaci trazi vise od 5.5m.  Adebayor ce da ti proguta wage budget, a nije nista posebno. Vidi Guilherme iz Dynamo Kyiv. Mogao bi ga platiti oko 10ak miliona, ali vrijedi.

 

Meni treba napadač, on je vezni, imao sam ga ja već u Dnipru

Link to comment
Share on other sites

Joso - Batali to. :D

Carli- skautiraj ga jednom/dvaput da vidiš jel valja šta(da mu se ocjene pokažu), a dok čekaš skauta ponudi mu ugovor pa će ti skauti doć dok se on odluči. :thumbup:

 

Batali? Hm sorry al neznam što to znači rofl, jel misliš da ga NE kupujem?

Link to comment
Share on other sites

Skupo 15 milijuna? lol, pa platio sam Balea 60 milijuna, Borela 50 milijuna............itd itd

 

A Babacara je kupio upravo Liverpool od Man Citya za 33 milijuna, ja nudio 35 milijuna moju ponudu nisu prihvatili! Ja reko WTF?! zašto moju nisu a njihovu jesu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |