Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kupiti/prodati igrača?


Lord
 Share

Recommended Posts

Hvala vama na igračima ali me zanima da li da prodam Addya za 4.4m? Da li su pomenuti igrači koje ste vi gore napisali bolji? Addy ima 22god igra mi dobro nije to tek tako prodati i dovesti nekog sa više godina. Možda bi mogao uzeti više novca, on mi je ionako u drugom planu jer startuju Kara - Vilotić tako da mi nije hitno prodati ga.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa nemoj,ako ne prima veliku platu,i ako je zadovoljan u klubu.ja prodajem samo kad mi se igrac popne na glavu...

Jos jedan razlog vise da ga ne prodajes,ako pruza dobre partije. :dada

Meni je Kleo trenutno u maloj krizi,ali ga nikad necu prodati. Hteo sam Petrovica da prodam,ali kad sam video da ga hoce Bayern,odustao sam,jer igram bas protiv njih u osmini finala ls.

Link to comment
Share on other sites

Pa da u tome je štos, ja sam pristalica što duže očuvanja tima. Ipak želim da čujem vaše mišljenje da li Adijev odlazak može nadomestiti neki naš igrač koji je takođe mlad.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Milan Milanović je čini mi se Adijevo godište a definitivno može nadomestiti njegov odlazak. Opet, zavisi kakav profil igrača tražiš. Ako tražiš brzog štopera ostavi Adija. Ako pak želiš igrača koji će odneti pobedu u svakom vazdušnom duelu dovedi Milanovića.

Link to comment
Share on other sites

Tu sam te čekao. Dao si mi dobar odgovor Vraže. :=)

 

Imam Vilotića i Karu, dosta visoki, jaki dobri u skok igri, vjerovatno ću ostaviti Adija kako bi imao igrača na mestu štopera sa brzinom.

 

Četvrti štoper mi je Jovan Krneta koji igra odlično kada dobije priliku.

 

Link to comment
Share on other sites

Trebao bih nekoliko misljenja oko izbora igraca za par pozicija.

 

Za AML sam razmisljao koga bih mogao dovesti pa su u uzi izbor usli Schurlle, Neymar, Lucas (onaj mali iz Sao Paula) i Jorgensen. Hazarda bi doveo, ali je zbog 100k eura godisnje odbio mene i odabrao HSV  :pras:

 

Od igraca koji su bili u izboru za AMR ostali su samo Belhanda i Gervinho.

 

Za ST takodjer trebam jednog odlicnog napadaca. U uzem izboru su mi Araujo, Yaya Sanogo, Lewandowski, Lucas Gaucho.

 

Novac nije problem, mogu dati i po 20 milijuna eura na rate za igrace na ove 3 pozicije.

 

I jos se dvoumim da li da prodam Canalesa, jer ne znam kako se on razvije, a vec su mi krenuli nuditi 13-14 milijuna eura za njega. Za 20ak milijuna eura bi mi Ganso dosao, ali ako je Canales jednako dobar kao i Ganso, nebih ga jos uvijek prodavao.

 

I da, zaboravih rec da su oba krila inside forward (mentality skroz attack) :)

Link to comment
Share on other sites

Za AML: Hazard, Neymar, Lucas svi su odlični sad pogledaj šta ti najviše odgovara.

AMR: Gervinho je odličan sad jedino da mu dovedeš neku zamenu ali i ne moraš.

STC: Po meni Sanogo ipak malo kvalitetniji. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |