Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kupiti/prodati igrača?


Lord
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

livi bek mi je emannuelson(free),a desno su mi dede ili pekarik(većinon)

 

tako je,kupujen ga pa gledan da ili ne

Hmmmm mislim da moras malo da poboljsas bekovske pozicije. Michal Kadlec ili Ansaldi ljevo...desno Cassani, Zaccado, Diego Renan, Aurier... i  :uzivanje...Hajd osvoji Bundesligu ovaj put nemoj da omanes VAMOSS

Link to comment
Share on other sites

Hmmmm mislim da moras malo da poboljsas bekovske pozicije. Michal Kadlec ili Ansaldi ljevo...desno Cassani, Zaccado, Diego Renan, Aurier... i  :uzivanje...Hajd osvoji Bundesligu ovaj put nemoj da omanes VAMOSS

 

sve su oči uperene u mene za osvajanje,4 kola 2.sezone,3pob,1 remi,gl 10-0,remi samo s aktualnim prvakom wolsfsburgon  :pras:

dovodin i affelaja,morat će mi zaminit kagawu u famoznoj ghost taktici  :cast:

Link to comment
Share on other sites

I jednog dobrog zadnjeg veznog tipa M'Villa, Vidal, Moussa Sissoko ako već nisi doveo nekog Emanuelsona gurni na krilo ako igraš 4-4-2 i dovedi 2 dobra beka imaš sasvim dovoljno para i nemoj prodati Humelsa nikako dovedi nekog kao becaup ako ti ostane para...

Link to comment
Share on other sites

Izgubljen sam ovako na ovim slikama jednostavno neznam kako ti tko igra . Ali vidim na slikama da ti je momcad jako mlada i mozda ti to predstavlja problem . Nekakvo neiskustvo pa se probaj pojacati s par starijih igraca . Sto se tice prodaje jednostavno prodaj onoga za koga mislis da je nepotreban i da ne igra  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Prvo otidji na match preparation, pa pogledaj kakva taktika najbolje odgovara tvom timu. Pogledaj i moral, ako je nizak pohvali par igraca. Pokusaj dovesti Anelea na mjesto stopera, mada on pokriva sve pozicije u odbrani. Verkhovtsov je isto dobar za DC ili DMC. Pavel Niakhaichyuk ML, odlican je. Granqvuist istmo moze DC. Tinashe Nengomasha je odlican defanzivni vezni... Vaclav Kadlec za napad(bez obzira na njegove godien sa njim ne mozes da promasis). Sebastian Blanco desno krilo(mada je on mozda malo skup)...Verratti  :thumbup:, Jelle Vossen iz Genka...imas dosta dobrih igraca po Belgiji razgledaj i pronaci ces dosta dobrih pojacanja. Nadam se da sam pomogao!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |