Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me - treba mi pomoć?


Ling^2
 Share

Recommended Posts

nema to veze madri s tim. ovo je problem kad se pokušava dodati nova nacija u europu da europska natjecanja jednostavno riknu. do ovog fm-a (14) to nije bilo tako i sve bi prošlo glatko. sada ide malo drugačije i jbg neko ko je odradio navedeni dodatak tada nije pazio ili znao za to

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Je l' moze neko da mi objasni co-ownership? Na kraju sezone mi dosle neke ponude da li zelim da produzim. Ja se nesto ne razumem u to, hocu da moj igrac bude moj 100%. Ovako izgleda...

http://www.dodaj.rs/f/2L/yR/S4hBJjI/dejan-arsic-news-inbox-6.png

Link to comment
Share on other sites

To ti funkcionise ko da vecu ponudu za igraca njegov je mislim na transfer budget ali je problem sto ne znas koliko je dao tim sa druge strane i tek kad se zakljuci ugovor kazu ciji je igrac tj ko je vise ponudio,ja bi ti preporucio par igraca da das nesto vece pare od njihove cijene jer mozes samo pretpostavljati na osnovu budgeta i s kim je co-owned koliko para imaju ako bas zelis ja bi ti savjetovao sad save ponudis koliko mislis da je dovoljno i kad vidis koliko su oni vratis se :P Ovo je nesto poput tihe aukcije dva tima daju svoje ponude a ne znaju koliko je dao suparnik :) Ako odes na delay igrac ostaje gdje jest jos godinu dana i opet cete ovako pitati za godinu.

Edited by Bole89
Link to comment
Share on other sites

Koja komplikacija. :D Samo me interesuje, je l' mogu da otkupim ceo ugovor, ja sa ovim da se zajebavam svake sezone necu. Zajebacu se negde, a para ni za lek. Pola tima mi otislo(ovi matorci) a 20 milki budzet. Da imam para i da se zajebem, nema veze, ovako...

Link to comment
Share on other sites

Mozes ali kazem ti cijeli ugovor ce otkupiti ko ponudi vise, u nekom slucaju oni nece ponuditi nista ti npr moze 1000 eura i tvoj je a opet ako je neki dobar igrac mozda su skupljali pare i on kosta 5 mil ti mislis dovoljno 7 ponudis kad oni dali 10 i njihov igrac sta fali da produzis i za jednu sezonu ko je mlad neka se usavrsava otkupis one sto ti trebaju sad i koje mislis koristiti za prvi sastav.Jest komplikovano pravilo i veoma zeznuto ali i zanimljivo naravno sve dok ti dobijes igrace koje zelis :D

Link to comment
Share on other sites

Ima li neko da je igrao Bos. ligu ?

Kod mene u prvoj sezoni ima Champions L. ali vec u 2,3,4 sezoni nema ni CL i EL, mislim ima ali sve neki drugoligasi igraju.

Stavio sam neki novi update mozda je zbog toga ?

Link to comment
Share on other sites

Zna li neko koji se uslovi trebaju ispuniti za sagradit novi stadion ili ga bar proširiti?

Zaboravio sam skroz..

 

Tribaš imat dosta para, krcate tribine i voljnu upravu. Također star stadion.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |