Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me - treba mi pomoć?


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Ali kad promaše bar tri prilike sa par metara. Kontam jednu, zbunio se ili odbrana/golman reagovali, dvije ako je neki pravo važan meč, finale LP ili SP, pa se gine za loptu, ali sve promašiti je suludo.

Link to comment
Share on other sites

Mene zanima da li postoji opcija za golmane kada izvode da dodaju igracu a ne da sutnu pa kud koji mili moji posto sam ja video da protivnici to rade. I treba mi pomoc u vezi postavljanja igraca kad branim kornere.Odigrao sam 5 utakmica primio 5 golova iz kornera.Hvala unapred

Link to comment
Share on other sites

Mene zanima da li postoji opcija za golmane kada izvode da dodaju igracu a ne da sutnu pa kud koji mili moji posto sam ja video da protivnici to rade. I treba mi pomoc u vezi postavljanja igraca kad branim kornere.Odigrao sam 5 utakmica primio 5 golova iz kornera.Hvala unapred

 

Postoji. Odes na tactic, pa players, klikni na glomana i pod instructions mu stavi 'distribute ball to defenders'.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala puno.A jel znas mozda kako da postavim igrace kad brane korner?Posto mi je to veliki problem,ne mogu da se snadjem sa svim cudima koje mi nude :D

 

Postavi dvojicu na stative (najbolje bekove pošto su obično slabiji i niži od ostalih), jednoga stavi u napad da čeka kontru, dva najviša i najjača (obično su to centralni branili) stavi na Mark tall player, sve ostale igrače stavi na Man Mark ;)

Link to comment
Share on other sites

Hvala puno.A jel znas mozda kako da postavim igrace kad brane korner?Posto mi je to veliki problem,ne mogu da se snadjem sa svim cudima koje mi nude :D

 

Ja sam ovako postavio. Primio sam samo 11 golova u zadnjih 50 utakmica iz kornera s tim da ovo koristim zadnjih 20-ak, a u zadnjih 20 samo 2.

 

http://i.imgur.com/K1c9FAT.png

Edited by Big Chinese Pig™
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ja koliko sam vidio dosta kratkih pasova posto su im mali igraci koji imaju dobar passing i po strani Ibai Gomez(amr) i Muniain(aml) napad Aduriz,imaju potencijalna 2 dobra odbrambena, 2 u sredini i jednog u napadu igraca bar sto sam ja vidio tokom svoje igre sa Atl Madridom.

Link to comment
Share on other sites

Ako sam fulo temu izvinjavam se. Imam pitanje. Igram s Liverpoolom prvu sezonu, i ne ide mi bas sjajno. 7 utakmica 13 bodova, ima netko neku taktiku il bilo sta kako bih mogo Suareza i Stua stavit u napad i koje opcije im dodat, gol razlika mi je +3, znaci katastrofa :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ne znam je li tako i u fm14, ali tako je bilo u prošlim managerima, a kako ću uskoro dobit 14-ku ovo me zanima, uglavnom ne znam jel ja to ne mogu nač ili toga nema na forumu ali što treba napravit za dobit točna imena igrača njemačke reprezentacije...

Link to comment
Share on other sites

Ako mi neko može pomoći u vezi Evropske lige na FM-u 14. Prelazim sa Swanseajem već četvrtu sezonu i stvar je u tome da Evropska liga uopšte ne radi, potpuno je blokirana. U prvoj sezoni sam je igrao, zatim se kvalifikovao u Ligu prvaka, tako i naredne sezone, i sada u četvrtoj sezoni kad trebam da igram ponovo u EL, imam šta i da vidim.

 

http://i.imgur.com/CBhzT6N.jpg

Takmičenje stalo na početku prošle sezone, grupe su trebale biti izvučene ali ništa od toga. Ni sada u novoj sezoni se ništa ne mijenja.

 

Prvi put se susrećem s ovim i ne znam šta da radim. Koristim samo jedan dodatak a to je dodatak za jugoslavenske lige i reprezentaciju koji sam skinuo s ovog foruma, da li je u njemu problem ili?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |