Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me - treba mi pomoć?


Ling^2
 Share

Recommended Posts

@prodo: Hvala rešio sam. Problem je pravio dodatak koji sam skinuo i to odavde ako se ne varam koji si možda i ti čak radio. Upitanju je onaj dodatak sa realnim grupama za ovogodišnje SP.

 

@flekice poz i tebi i pozdravi brata! :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koji bi mogli biti neki kao dodatni izazovi za igru sa swanseom i da usput bude sto zanimljivije

npr.prenijeti rl igru u manager

da velsanin mora biti kapiten

sto manje stranaca i tako nesto da cujem vase prijedloge, ne moraju biti samo izazovi mogu neke kao navike kojih cu se drzati

Link to comment
Share on other sites

kad se ide kupit igrač pa se klikne gore na transfer pa tu onda ima make an offer, offer trail itd. na kraju se na nalazi jedna opcija koja nije bila u dosadašnjim fm-ovima (ili je ja bar nisam primjetio) - Encourage Agent Ownership? što bi to bilo?

Link to comment
Share on other sites

Tako se ja mislim Leandro Damiao moze kupiti kad hoces da das ponudu klub prihvati od 1,2 mil ali nisam vidio koloko trazi agent posto je igrac u njegovom vlasnistvu 80 % tj ugovor ovo njegovom vlasnistvu kao da je rob :D

Link to comment
Share on other sites

To možeš ponudit njegovom agentu određeni postotak( koliko izabereš) za oređene pare.

I ako uspiješ ti dobiješ pare za koje se dogovorite, a on postotak u njegovom transferu :D

 

možda sam glup al ne kužim :)

Link to comment
Share on other sites

Imaš igrača koji vredi 10M. Ponudiš agentu da kupi npr 50% ugovora. On ti istog momenta da 5M i igrač ostaje kod tebe i dalje.

Kad ga prodaješ sledeći put 50% od te prodaje dobija agent. Npr prodaš ga za 30M, 15M ide kod agenta. Tako nešto bi trebalo, nisam nikad koristio tu opciju jer je glupost prema mom mišljenju.

 

E sad meni treba pomoć;

 

http://i.imgur.com/LO9PvEe.png

Zašto mi je job status tako mali? Mislim nisam nikakve loše poteze pravio, niti sam beležio loše rezultate..

A plaši me što je tako nisko, posle svakog lošijeg rezultata strepim da ne dobijem otkaz :D:

Edited by Spartakus™
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam tako negdje procitao a po mn je job status koliko si blizu otkaza u mn su zadovoljni mojim vodjenjem al opet mi je to govno nisko jer sta je njima mene otpustit i naci nekog boljeg za te pare, e to im je tesko hahah lol koja budala bi ovoliko rintala za 24 ja msm da je godisnje ne znam pojma tako je nesto xD

Link to comment
Share on other sites

Jednostavno ne zna niko da zabije gol, ni Bony ni Vydra ni Barbosa ni Michu utakmice zaredom desni bek jedini daje gol i ja gubim po 2-1, Vydra ide na golmana coek stoji na jednoj stativi druga prazna on suta gdje on stoji bony takodje bolje bekovi igraju nego oni milion prilika jedva 1 gol dam i to preko beka

Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |