Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me - treba mi pomoć?


Ling^2
 Share

Recommended Posts

I mi (Sporting) i Bayern dajemo po 9m eura za Balantu i obe su prihacene, ja dajem platu 1,9m eura sada i posle 10 utakmice u klubu 2,3m eura po sezonu kad za nekoliko dana on potpisuje za Bayernu za platu od 950k eura po sezonu. To je zbog to sto oni imaju vecu reputaciju od nama?

Link to comment
Share on other sites

Zato kad treba prihvatiti,od prilike se predvidi ides da promijenis ugovor i povecas mu platu za 1 k ili vise zavisi za koliko ga zelis dovesti,ali svaka dva dana ides change contract offer i povecas i nakon jedne bi odmah nakon sto ga zakljucis da pise da zeli prihvatiti jer za neke igrace je dobro dati i veliku platu pa kasnije dobro prodati ;)

Link to comment
Share on other sites

Zato kad treba prihvatiti,od prilike se predvidi ides da promijenis ugovor i povecas mu platu za 1 k ili vise zavisi za koliko ga zelis dovesti,ali svaka dva dana ides change contract offer i povecas i nakon jedne bi odmah nakon sto ga zakljucis da pise da zeli prihvatiti jer za neke igrace je dobro dati i veliku platu pa kasnije dobro prodati ;)

Povecavao sam mu 2 puta, 2,3m eura po sezonu a oni dali 950k i oni ga uzeli..

Link to comment
Share on other sites

Moj trenutni HOYD je doveo ove igrace prvu sezonu

 

http://i.imgur.com/9RTYluH.png

 

http://i.imgur.com/GcsC3AP.png

 

A ovoj je najbolji regen iz druge sezone:

 

http://i.imgur.com/XmMUWGd.png

 

Dali da ga otpustim ili je dobar za moji tim i moje okolnosti (sve je na maksimum oko trening centre i sve to za mlade, doveo nove kvalitetne trenere i slicno)?

 

I dali da dovedem ovog HOYD ili neki drugi. Sta da radim?

 

http://i.imgur.com/xuN3YwV.png

Link to comment
Share on other sites

ljudi da li mozete da mi pomognete!? pre nego sto mi se pokvario komp instalirao sam manager 14 i nasao krek i sve sam jednostavno namestio i radilo mi bez greske. pre ned dana mi se pokvario komp i nisam uspeo da presnimim igricu, sad sam popravio komp i vec 3 dana se mucim da nadjem pravi link managera i krek, nikako da mi to uspe, sta god skinem nece da mi radi, tj prijavljuje mi neki error. da li imate neki proveren link gde mogu da skinem igricu da mi radi kao pre??? hvala unapred!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav, imam pitanje u vezi online igranja. Kad kreiram novi game prijatelj mi ne moze izabrat klub, jedino sto moze je poceti unemployed, ali kad on kreira meni sve radi. Jedini problem je sto je moj komp puno jaci od njegovog i bojin se da bi nam igra mogla stekat il nas izbacivat..

Link to comment
Share on other sites

Ako moze neko da mi pomogne kako da rijesim ovaj problem? Kad krenem da igram posle nekog vremena izbaci me iz igre i posalje mi ovo obavjestenje a to mi se prije nikad nije desavalo... A serious error was encountered and the application will close.An error file has been generated in:C/Documents and settings/My documents/Sports interactive/Football Manager 2013/crash dumps/Fm 2013 v13.3.2.354439

Link to comment
Share on other sites

POMOC -----

 

Zavrsio sam prvi deo sezone (polu-sezona),tj. 15 utakmica na prvom mestu. I sad sledi pauza koja je bas preduga, do prvog meca imam oko 85 dana. Sto tako dugo? Sta ja treba da radim na toj pauzi, da li su to isto kao pripreme neke? Da pustim igrace par nedelja da se odmaraju pa da namestim trening na high i ugovorim prijateljske? Da li je vazna i fizicka priprema tokom te pauze, tj da li da stavljam trening na fitnes, posto su svi pripremljeni jos pre pocetka sezone? Imam tri foreign (strana igraca), jedan ima s kim da prica, a ova druga dva niko ne zna taj jezik. Sta da radim s njima? Posto kad ih stavim u igru kaze da je problem u komunikaciji sa drugim igracima, a ne mogu da ih izostavim, jako su dobri. Kako da znam kad pocinje prelazni rok? Kada gledam tokom meca report asistenta, uvek pise : Neki igrac have a problem with blending into squad, tako nesto. Sta znaci to? Takodje uvek pise problem with easy pases, kao mnogo pasova ode protivniku, kako to da popravim? I cesto pise neki igrac play more direct than asked, tako nesto, sta da radim sa njim? Tako... to su neka pitanja, nisam hteo svako posebno da pisem, da ne spamujem :D Nadam se da cu dobiti odgovor na svako pitanje, hvala! :) Pozdrav....

Link to comment
Share on other sites

 

Zavrsio sam prvi deo sezone (polu-sezona),tj. 15 utakmica na prvom mestu. I sad sledi pauza koja je bas preduga, do prvog meca imam oko 85 dana. Sto tako dugo?

 

Takvo pravilo lige

 

Sta ja treba da radim na toj pauzi, da li su to isto kao pripreme neke? Da pustim igrace par nedelja da se odmaraju pa da namestim trening na high i ugovorim prijateljske? Da li je vazna i fizicka priprema tokom te pauze, tj da li da stavljam trening na fitnes, posto su svi pripremljeni jos pre pocetka sezone?

 

Naravno, odigraj 2-3 prijateljske utakmice ili koliko ti misliš da treba

 

 

Kako da znam kad pocinje prelazni rok?

 

Januar

 

Kada gledam tokom meca report asistenta, uvek pise : Neki igrac have a problem with blending into squad, tako nesto. Sta znaci to?
Znači da ne treba da igra prvu postavu

 

Takodje uvek pise problem with easy pases, kao mnogo pasova ode protivniku, kako to da popravim?
Trening very high i teamwork

 

I cesto pise neki igrac play more direct than asked, tako nesto, sta da radim sa njim?

 

Stavi more disciplined u TI

Edited by Sema^
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala, odgovori mi jos to za foreign player molim te :D

 

I imam jedan problem , vodim manji klub, klub iz prve srpske lige ( ispod JSL) i treneri su losi ( sa po dve zvezdice max). Kad ponudim ugovor nekom treneru kojeg nadjem na search>staff uprava odbije tog trenera. Sta da radim? Da prvo otpustim te postojuce trenere pa da dovedem nove?

Link to comment
Share on other sites

vjerojatno imaš ispunjenu kvotu tog staffa koji ti je dala uprava. imaš u boardroom na dnu popis current staffa i maksimalnog broja staffa po poziciji koliko ti uprava dopušta. ako si ispunio kvotu morat ćeš otpuštat da bi moga zaposlit nove ili tražit u razgovoru sa upravon da ti poveća kvotu.

 

za ove strance što ne znaju jezik ti samo mogu reć da neki igrači imaju preferencije u editoru da ne mogu naučiti neki jezik. jedno vrijeme kad sam igrao s kinezima par brazilaca mi je imalo to da ne mogu naučiti kineski al sam ih svejedno držao u ekipi. tebi savjetujem isto ako su tako dobri i ako je liga neka europska pretpostavljam da će za 2-3 sezone naučit jezik

Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |