Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me - treba mi pomoć?


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Ma ovo nije normalno.....upravo sam popio 4 komada kod kuće od Citya..........a u gostima ih pobijedio 1:0 i u 3 tekme prije toga u LP u skupini nisam primio gol i onda u četrvrtoj tekmi 4 komada.........koja komedija od igre, sprdačina. Njihovi igrači su svaki pokriveni sa po jednim mojim odmah centimetar do njihovog i oni se dodaju kao da nikoga nema, uopće nisu igrači slobodni ali moji ni ne pokušavaju uzeti loptu. Ovaj FM je uvjerljivo najnerealniji dosad.

 

 

Edit-ide loše da ne može gore. U zadnjih 7 kola sam dao samo 1 gol i to jedva, gubim kod kuće po 1:0 od Pescare i sličnih te odigravam po 0:0 sa Atalantom.......a nije da ne stvaram prilike. Sad napad neće pa neće pa neće. Mislim ovaj FM je nevjerojatno besmislen.

Edited by Joso1000
Link to comment
Share on other sites

E sad neka mi netko kaže jel se ikada susreo s ovakvim ne bugom, već BUGČINOM. Na slici su moje posljednje tekme u Napoliju, izgubim tekmu protiv Catanije 17.12. kako i piše, dan poslije imam razgovor s upravom jer je bila kriza rezultata i molim ih da mi nedaju otkaz da obećavam da će bit bolje jer sam imao puno ozljeda. Oni kažu ok, ali u idućih 5 utakmica moram osvojit minimalno 10 bodova. Ja kažem dobro, neće bit lako al probaću. Ja od tog datuma pa sve do 13.2. iduće godine zaredam sa 10 pobjeda, 1 nerješenim i 1 porazom. Ja već i zaboravio na taj ultimatum jer sam ga ispoštovao. Međutim, karina. Ja izgubim od Bologne i dobijam u mail poruku da nisam ispunio uvjet koji sam obećao! WTF, kako nisam, dobio sam evo koliko tekmi.....i da računa samo prvenstvene board u taj ultimatum od 5 tekmi idućih 5 tekmi od tog poraza od Catanije osvojio sam maximalnih 15 bodova! Šta bih trebao? Ne izgubiti ni jednu tekmu do kraja sezone? Jbt kako frustrira igra......

 

 

http://tinypic.com/view.php?pic=b7xk0o&s=5#.UrN0lvTuKcM

Link to comment
Share on other sites

Dođem do 5, 6 augusta i odjednom mi stane, neće dalje majku mu. Francuska liga, Lille.. ???

 

Probao si standardne stvari kao ici na holiday ili uklanjanje sve dodatne grafike/baza iz igre?

 

 

E sad neka mi netko kaže jel se ikada susreo s ovakvim ne bugom, već BUGČINOM. Na slici su moje posljednje tekme u Napoliju, izgubim tekmu protiv Catanije 17.12. kako i piše, dan poslije imam razgovor s upravom jer je bila kriza rezultata i molim ih da mi nedaju otkaz da obećavam da će bit bolje jer sam imao puno ozljeda. Oni kažu ok, ali u idućih 5 utakmica moram osvojit minimalno 10 bodova. Ja kažem dobro, neće bit lako al probaću. Ja od tog datuma pa sve do 13.2. iduće godine zaredam sa 10 pobjeda, 1 nerješenim i 1 porazom. Ja već i zaboravio na taj ultimatum jer sam ga ispoštovao. Međutim, karina. Ja izgubim od Bologne i dobijam u mail poruku da nisam ispunio uvjet koji sam obećao! WTF, kako nisam, dobio sam evo koliko tekmi.....i da računa samo prvenstvene board u taj ultimatum od 5 tekmi idućih 5 tekmi od tog poraza od Catanije osvojio sam maximalnih 15 bodova! Šta bih trebao? Ne izgubiti ni jednu tekmu do kraja sezone? Jbt kako frustrira igra......

 

 

http://tinypic.com/v...=5#.UrN0lvTuKcM

 

Bug nego sta. Cini mi se da su najavili da ce to popraviti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |