Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me - treba mi pomoć?


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Probaj preko ovog programa http://www.recovermyfiles.com/, pa javi jel ti pomogao :)

 

EDIT: Ako ne bude mogao taj program evo ti ovaj http://www.runtime.o...ry-software.htm .

 

Samo sto kod ovog drugog programa treba skinuti for NTFS i da je instaliran na suprotnoj particiji od one, gde se nalazio save. ;)

 

Ja sam pre pokusavao sa svim programima koje sam imao, ukljucujuci i ovaj, nisam mogao da vratim.

 

Manje su sanse da se neki fajl iscupa, ako je posle toga radjeno nesto na kompu.

Kad smo kod Recuva-e, meni je get data back uspeo vratiti neke slike koje recuva nije mogla, ili nije nasla.

Link to comment
Share on other sites

Jutros krenio igrat, i neće dalje od 08.09. Jednostavno se zamrzne i gotovo. Može pomoć?

Jesi probao da prodjes taj datum na holiday? Da li ti se to desava na svakom save-u ili samo na ovome? Koristis li neki dodatak, grafiku ili nesto trece sto nije doslo sa FM-om?

Link to comment
Share on other sites

Jesi probao da prodjes taj datum na holiday? Da li ti se to desava na svakom save-u ili samo na ovome? Koristis li neki dodatak, grafiku ili nesto trece sto nije doslo sa FM-om?

Prvo sam krenio s Hajdukom i završio sezonu, sve normalno. I onda uzeo Southampton i neće dalje. Da pokušava sam i preko holidaya, ali ni to neće.

Link to comment
Share on other sites

1) Ili nemas original, u tom slucaju zavrsavamo diskusiju i bolje po tebe da nista vise ne pises na ovu temu, ili

2) Save ti je otisao iz nepoznatog razloga. Ako mozes igrati druge saveove, a ovaj ne mozes, onda je to u pitanju ukoliko nije razlog 1) u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi jel moze neko da mi objasni u cemu je fora sa ovim transferima? Kad hocu da kupim igraca , klubovi traze nenormalno velike sume novca za igraca, i po 20 puta vise nego sto vredi, a kad ja trebam da prodam igraca , svi nude smesne cifre... pa cak i mnogo manje nego sto igrac vredi .

Link to comment
Share on other sites

Moraš proanalizirati status igrača u ekipi, ako je nezadovoljan ili nije jedan od najboljih onda ćeš ga sa lakoćom kupiti. Kod prodaje je zaista bio taj propust sa ciframa, ali to je sada ispravljeno i pod uslovom da imaš original ne bi trebao imati problema.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |