Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me - treba mi pomoć?


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Kad Ukrajina ulazi u EU i da li poslije ulaska nestaje ono pravilo o strancima ?

 

Ja sam najdalje doša do desete sezone i do tada su mi u EU ušli samo Crna Gora(3. sezona), Srbija(7. sezona) i BiH (7.sezona) thumbup

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pomoc ! Ne mogu nikako da nadjem gdje je opcija da otkupim igraca od agenta, kad sam ga tek kupovao ponudjeno mi je bilo da kupim i tih 15% od agenta al sad kad imam kesh ne mogu da nadjem gdje je ta opcija, moze li SS. Thx unaprijed !

 

Dosad nisam pokušao tako otkupiti, tj. ili bi ga odmah po dolasku otkupio ili ga nisam otkupljivao, možda će netko drugi znati :bo:

Link to comment
Share on other sites

Sta znaci president status : will listen to offers?

 

 

Da napomenem, da mi je jedan od direktora kluba otisao u penziju. Jel to znaci da traze novog direktora?

 

 

Jel moze direktor uneti pare, ili to samo kada se menja predsednik, pa taj novi sef donese pare?

Link to comment
Share on other sites

Sta znaci president status : will listen to offers?

 

 

Da napomenem, da mi je jedan od direktora kluba otisao u penziju. Jel to znaci da traze novog direktora?

 

 

Jel moze direktor uneti pare, ili to samo kada se menja predsednik, pa taj novi sef donese pare?

 

To znači da je voljan prodati klub ili ostaviti ga nekom od direktora.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

kraj prve sezone bayern, doveden lewa,reus,balenta hocu prodat robbena i riberya dok mogu nesto novca uhvatit za njih ili ? sto savjetujete

 

p.s. dovedeni jos januzaj i werner

Edited by IM995
Link to comment
Share on other sites

najvjerojatnije će se čekati službeni patch sa zimskim transferima. jer prijelazni rok traje cca mjesec-mjesec i po dana tako da se situacija brzo mijenja, a brzo nakon kraja prijelaznog roka bi trebao izaći službeni patch

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

da, to je skriveni atribut kojeg se može vidjeti u editoru ili onom scoutu. ako ti je to varanje, onda možeš jednostavno koristiti igračev history ozljeda. ja tako radim i uspješno izbjegavam takve igrače. evo ti primjer kako igraču koji ima tu skrivenu ocjenu 20 izgleda history ozljeda. ne možeš ga promašiti :D

 

http://i.imgur.com/t3WR75m.jpg

 

http://i.imgur.com/k7b0L6o.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Takva količina ozljeda se može izbjeć laganim treningom(slabije rastu ocjene ali i više utakmica odigra jer se manje ozljeđuje) i čestim izmjenjivanjem tijekom utakmice i ako je gust raspored(svaka tri dana tekma) onda staviš da ti igra svaku drugu/treću.

Edited by Big Pink Pig™
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovako... mene zanima sledece :wink:

 

Posto ranije nisam igrao toliko FM... delovao mi je komplikovano,pa sam se drzao fifa menadzera... sad vidim da sam pogresio thumbup

Hteo sam da uzmem neki tim koji je onako dobar za pocetnike i nema puno jakih timova u ligi.Izbor je pao na Ajax...ima dobru skolu i talentovane igrace.Ukrao sam par kliknaca nekim klubovima koji imaju jako dobar potencijal.Od 16 i 17 godina.Moje pitanje je sledece:

Da li je pametno najbolje klince od 17 18 godina staviti na loan,da igraju u po drugim klubovima.Recimo Ajax ima affiliate sa Volendamom, pa ne znam dal bi se brze razvijali ako ih posaljem tamo da igraju u prvom timu a trening prostorije su losije od mojih,ili da ih koristim kod mene za u19 i B tim.Imam celu postavu jako kvalitetnih igraca, cak i od 18 godina koji igraju u B timu.Potencijal je maksimalan ili pola zvezde manje,a treutno su na jedno 2 zvezde.Dal da saljem neke igrace, mozda ove iz B tima malo iskusnije,ili one od 17.

Nadam se da nisam udavio :aaa:

Link to comment
Share on other sites

Hvala puno na brzom odgovoru
Kazes da ostavim 3-4 igraca... posto su kod mene 80 % mladi, onda ne bih imao ko da mi igra u B timu i under 19
Dal da stavim obavezno kao uslov da igraju u prvom timu i njihovu prirodu poziciju?
Posto od 16 godina ne mogu da saljem na loan, onda samo 17 godina i vise.
E sad mi krivo... poslao sam napadaca Alberto Cerri -ja u MTK da malo igra madjarsku 1 ligu.
Moram da vidim koji klubovi imaju dobre trening facilities, i da hoce mlade igrace da koriste.
Da li mogu da se dodaju neki novi klubovi kao dodatni affiliated clubs?
Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |