Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me - treba mi pomoć?


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Probao si standardne stvari kao ici na holiday ili uklanjanje sve dodatne grafike/baza iz igre?

 

 

 

 

Bug nego sta. Cini mi se da su najavili da ce to popraviti.

nevjerojatno, nekoliko ljudi sam već vidio da ima isti problem, a baš mi se sviđa taj save koji igram jbmt. Prijavio sam bug na SI forumu i već 10 dana rješavaju tko zna šta, nevjerojatno. Kao rekli su mi da su "aware of my issue and resolving it internally".
Link to comment
Share on other sites

Ljudi pomagajte! Imam problema sa krilima na fm14. Kako god da ih postavim, bilo koju rolu, oni idalje soliraju na svoj nacin, nikako da ih postavim tako da samo probijaju i ubacuju u 16-erac.... A ponekad cim ubace centarsut, odmah je i gol...tako da mi je postaviti ih nekako da samo (bar cesto) ubacuju u 16???

 

Igram s Bayernom i do sada je zesce sranje...dominiram svaku tekmu, posjed lopte u prosjeku 65%, udaraca u prosjeku po tekmi bude 20 pa i vise...ali malo golova, promasuju kao amateri??? Igram godinama menagere ali nesto slicno mi se nije desilo, da tako cijelu sezonu bude...ne znam sta je ovo?

 

Ako netko igra fm 14 s Bayernom neka podjeli iskustva, kako njemu ide? Koja taktika i postavka igraca i tako to???

 

Hvala, i sretna vam nova :-)

Link to comment
Share on other sites

Ljudi pomagajte! Imam problema sa krilima na fm14. Kako god da ih postavim, bilo koju rolu, oni idalje soliraju na svoj nacin, nikako da ih postavim tako da samo probijaju i ubacuju u 16-erac.... A ponekad cim ubace centarsut, odmah je i gol...tako da mi je postaviti ih nekako da samo (bar cesto) ubacuju u 16???

 

Igram s Bayernom i do sada je zesce sranje...dominiram svaku tekmu, posjed lopte u prosjeku 65%, udaraca u prosjeku po tekmi bude 20 pa i vise...ali malo golova, promasuju kao amateri??? Igram godinama menagere ali nesto slicno mi se nije desilo, da tako cijelu sezonu bude...ne znam sta je ovo?

 

Ako netko igra fm 14 s Bayernom neka podjeli iskustva, kako njemu ide? Koja taktika i postavka igraca i tako to???

 

Hvala, i sretna vam nova :-)

 

Dvije stare teme ali bi ti svakako trebale pomoći:

 

http://www.fm-balkan.com/forum/topic/14770-bayern-201213/

http://www.fm-balkan.com/forum/topic/12839-taktikalings-4-3-3-fried-chicken-tactic/

 

sretno

Link to comment
Share on other sites

Kako će mu to pomoći, taktike za FM13 nisu kompatibilne sa FM14.

 

Stavi krilima PI shoot less i cut inside, igraj se malo sa instrukcijama dok ne dobiješ šta želiš.

 

 

Ma tako sam i mislio...

 

Nego, igram se vec s instrukcijama gotovo cijelu sezonu i Riberya sam ukrotio, vise ne solira previse nego je jednostavno krilo, probije i ubaci a napadac i poluspica to sve fino pospreme. Problem je Shaqiri, postavim mu sve isto kao u Riberya i on opet pa opet samo solira i sutira a rijetko tako pogodi. On se fakat ponasa kao inside forward, igra tekmu sam za sebe ali nema jos dobre zavrsnice kao top player pa onda samo upropastava...

 

Hvala svima na pomoci, zivili ljudi :-)

Link to comment
Share on other sites

imam veliki problem sa skinovima,,skino sam ih deset najmanje,,i svaki sam posebno ubacivo u skin u fm-u,,al ga nema u preference da ga jebes,,sve sam zivo pokuso al niko ne zna u cemu je problem,,ako iko zna u cemu je problem javite...hvala pozdrav...

Link to comment
Share on other sites

imam veliki problem sa skinovima na fm 2014,,skino sam ih najmanje deset sa neta i svaki posebno probavo,,ubacim u fm-u u skinove,,al ga nema u preference kad udjem,,i tako ni jedan nece da prikaze...sve sam zivo pokuso i pito kamaru ljudi al niko ne zna u cemu je fazon...pa ako moze neko pomoc da mi kaze u cemu je problem

Link to comment
Share on other sites

Ili si ih stavio u krivi SI folder u Documents, ili ih nizi izvadio iz foldera kada si ih ekstraktovao. Kada ekstraktujes dobijes folder. Kada udjes u folder tu se nalazi jos jedan folder. Taj folder stavi u skins pa pogledaj da li ima.

Link to comment
Share on other sites

Ili si ih stavio u krivi SI folder u Documents, ili ih nizi izvadio iz foldera kada si ih ekstraktovao. Kada ekstraktujes dobijes folder. Kada udjes u folder tu se nalazi jos jedan folder. Taj folder stavi u skins pa pogledaj da li ima.

sve zivo hoce,,slike igraca,,slike grbova,,dresovi,,al nece skin nikako i stadium background-i...ma uradio sam tako ko sto si reko davno...i nosio jaranu jednom laptop koji igra godinama fm ne zna ni on u cemu je fazon....
Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |