Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me - treba mi pomoć?


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Ako ih previše forsiraš, npr. stavio si mu da vježba neku novu poziciju, stavio mu trening za neku rolu i još PPM. Tada će sigurno biti nesretan. Može biti ako nemaš dovoljno trenera za neku kategoriju, i ako su treninzi prelagani/preteški...

Link to comment
Share on other sites

ne...svaki mi igrac ima samo 1 odredjeno da trenira,.. npr samo individual,ili samo perfered move,.ili poziciju novu,..ali meni opcenito pise kad eo iz prilozenog vidite

 

http://ss.fm-balkan.com/image.uploads/09-03-2014/original-462d80b86cc489731172c4627a104dd2.jpg

 

http://ss.fm-balkan.com/image.uploads/09-03-2014/original-39084d211805c42e1162f044942ba5f2.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

više me zanima, nego što mi treba pomoć...pa eto ako ima netko da prati nogomet i gleda ga na tv-u ili uživo. znači koliko otprilike direktnih situacija 1 na 1 završava pogotkom? fm kaže 1/10. i drugo pitanje...je li iko ikada vidio neku ekipu da zabije gol ili bar stvori šansu iz 20 kornera na utakmici? fm kaže da ni to nije baš uobičajno...

 

 

SI Games pederi, manager ste sjebali!

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

neda mi se sad uploadat video al ide situacija prva... robinho trči sam u kontru iskosa. lagano cilja desne rašlje (znači s druge strane). šut dobro izveden, ide u lijepom luku ali ne, mirante, kao ispaljen iz utrobe debele berte, skače i boksa to u aut skoro kraj centra. idući napad... parma zabija glavom iz kornera :bo: ispričavam se grobarima, ovaj tvorcima, ove igre. izgleda da je ipak moguće napravit nešto iz kornera facepalm

 

edit:

pozdravljam ekipu s pjesmom:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |