Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me - treba mi pomoć?


Ling^2
 Share

Recommended Posts

http://i.imgur.com/jaC0A4h.png

 

Stadium Condition

Under Soil Heating

Roof

Surface

Pitch Condition

Corporate Facilities

Traning Facilities

Youth Facilities

Stadium Sponsor

Youth Stadium

Junior Coaching

Youth Recruitment

 

Zanima me je l negdje postoji nešto o svima ovima koje sam nabrojao. Tut ili nešto slično.

Primjer zanima me što se sve dobiva i koje su prednosti ako je Youth Facilities na great i je l može još napredovati i tako...

 

Hvala

 

Itko ?

Link to comment
Share on other sites

Stadium Condition-stanje stadiona, održavanje, kakva je trava...

Under Soil Heating-ima li stadion podno grijanje

Roof-krov

Surface-podloga

Pitch Condition-da li je travnjak uredu (da nije baš blatnjav, mokar...)

Corporate Facilities

Traning Facilities

Youth Facilities

Stadium Sponsor

Youth Stadium

Junior Coaching

Youth Recruitment

 

Ovo ostalo imaš ili u FAQ ili na internetu.

Link to comment
Share on other sites

Ispravio bih kolegu. Kod ''Pitch condition'' je za to koliko je dobar teren, održavan i slično. Znači nema to veze sa tim je li mokar i to, to je do vremenskih uvjeta. Pitch condition bi trebalo paziti da je uvijek dobro jer ako nije igrači će se češće, ne često nego češće ozlijeđivati...

 

Stadium sponsor mislim da je logično...

 

Training facilities ti je koliko su ti dobre infrastrukture za trening, što je ovo bolje igrači će bolje napredovati kroz trening...

 

Youth facilities je isto što i ovo iznad, samo važi za mlade igrače, odnosno igrači koji su stavljeni u U19 i tamo treniraju sa svojim trenerom...

 

Youth stadium je sve jasno, koji je stadion za mlade gdje igraju tekme...

 

Corporate facilities su ti kiosci, razne prodavaonice i slično...

 

Juniori coaching i ovo zadnje potraži na netu, ne bih znao što je to thumbup

Link to comment
Share on other sites

igram sa Napolijem, u formaciji 4-1DM-2MC-2AM(L i R)-1. Primam nenormalno puno i nenormalno glupe golove, obrambeni igrači stoje kao kipovi dok suparničke momčadi mi daju golove iz udžbenika, zasad to nadoknađuje napada koji je najbolji u ligi ali kao što kažem, obrana mi je kao da igraju klinci. Koje upute da im stavim u player instructions te koje uloge stoperima i bekovima da primaju manje golova? Hvala

Link to comment
Share on other sites

E ovako, pozdrav za početak!

Danas sam skinuo FM 14 , instalirao, skinuo neki peč za grbove i još nešto nemam pojma, to sve radi. .. Ali mi je jedino problem u igrici što nema imena igrača koja treba da ima, nego u svakom timu piše nešto bez veze umesto pravog imena igrača, u čemu je problem i da li može to da se reši?!

hvala unapred. .. ;)

Sir BeX :D

Link to comment
Share on other sites

Bekove na WBs . CBd CBd, ubavi jednog dobrog APa na za sredino ( APa + DLs) ili ( BBM + DLs). Neznam kakav ti je napadač ali ako igras sa Higuaino stavi ga na Poancher ili AF, IFa oba dva, stavi jos fluid , retain possesion. Ako jos neradi dobro briši push higher. HIgher tempo bolje radi, a be disciplined nije potreban.

Link to comment
Share on other sites

Bekove na WBs . CBd CBd, ubavi jednog dobrog APa na za sredino ( APa + DLs) ili ( BBM + DLs). Neznam kakav ti je napadač ali ako igras sa Higuaino stavi ga na Poancher ili AF, IFa oba dva, stavi jos fluid , retain possesion. Ako jos neradi dobro briši push higher. HIgher tempo bolje radi, a be disciplined nije potreban.

Ma higuain trpa ko blesav (40 golova u prošloj sezoni) i to nije problem, problem mi je obrana a pogotovo stoperi koji su blago rečeno, maloumni. Jel imaš kakav savjet za player instructions za ova dva stopera i bekove? A i golman nije baš da brani čuda

Link to comment
Share on other sites

Kako sam rekao onda stavi krila na WB jer su previše napadalna. za braniča stavi Cd . nem ovdje sta komplicirati na PI

 

Ma kakvi...ništa se nije promjenilo, a nisu obrambeni igrači krš, svi su po 3,5-4 zvjezdice klasa. Jednostavno ne razumijem kako konstantno dobivam takve školske golove, sad sam od Lazija kod kuće dobio 3 komada, i to izuzetno glupa gola, nevjerojatno kako iritirajuće a bespomoćan sam u svezi toga.

 

Edit-dobro sad se malo normaliziralo (relativno) u novoj sezoni u 7 utakmica sam primio 7 golova i dao 18. Vidjećemo kako će dalje ići kako odmiče sezona

Edited by Joso1000
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovak, igram sa sahtarom, 8 kolo i prvi sam sa 16 bodova... izgubio sam samo od arsenala kijeva, zorye i sa dniprom odigro nerjeseno.... i poslje utakmice im moral bio supergood, i sad kad sam otiso na 5 dana svima moral na okay... nije mi jasno u cemu grijesim :S

Edited by robibobi
Link to comment
Share on other sites

Da, ponekad tako dosudi jako glupo kraj, u sred akcije iako bi moglo biti nešto od nje -.-''

 

Ovak, igram sa sahtarom, 8 kolo i prvi sam sa 16 bodova... izgubio sam samo od arsenala kijeva, zorye i sa dniprom odigro nerjeseno.... i poslje utakmice im moral bio supergood, i sad kad sam otiso na 5 dana svima moral na okay... nije mi jasno u cemu grijesim :S

 

možda nisu sretni sa treningom, provjeri trening i vidi jesu li svi zadovoljni ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |