Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite tim (13)


Debeli Ronaldo
 Share

Recommended Posts

Posle 7 sezona u Ajaxu napravio sam pauzu i sad pokusavam da odaberem neki klub. Pokusavao i sa Evertonom,L'poolom,Svonsijem i prekidao posle 2,3 dana. Vec par dana razmisljam koga bih mogao da uzmem i nekako sam izdvojio 3 kluba. 2 ekipe koje imaju dobre timove ali ne mogu da uzmu titulu u prvenstvima (Leverkusen i Arsenal) i Celtic. Pomozite mi malo, a naravno i drugi klubovi dolaze u obzir :)

Lyon-jer je zadnjih godina pao u sjenu Psg ali i ostalih timova pa vrati mu slavu a kad god igram s nekim timom u lyonu se razviju extra regeni a imaju odlicnu omladinsku skolu....Jest da su prvi trenutno ali nije to to,bez Lp ove sezone vise niko ne spominje Lyon kao prije par sezona kad je cinio cuda a mislim da na forumu niko nije poceo save s njima....

Edited by Bole89
Link to comment
Share on other sites

Wigan, daju ti 7.5m, ali mozes to da sredis na adjust budget, plus prodas napadace, koji nisu ni za sta. I dovedes jeftinije, bolje...

Bore se za opstanak. Imaju smotanog golmana, poluprazan stadion. Eto ti izazova. Ja sam evo druga sezona, i na sestom sam mestu, a dve utakmice manje od Celzija koji je treci, i ako bi dobio te dve tekme, izbio bi na trece mesto. :)

Link to comment
Share on other sites

I ja bi preporučio u talijanskoj ligi napoli pocetku imas 5m ako si dobar klub ti za manje od dva mjeseca da novih 20m imas fantasticnog cavania hamsika tu su jos i intler uglavnom veza napad su jako dobri obrana nesto losije i meni zanimjlivo sta media prediction ti je 7 mjesto a mozes konkurirat u sam vrh tablice

Edited by nito24
Link to comment
Share on other sites

Nemoj italijane , jer i meni je sa Napolijem isto otiso Save i ne mogu igrace da registrujem , izgleda da je Italijanska Liga ubagovana.

 

Moj predlog ti je Lyon, ili Marsele jer su to klubovi koji su nekad razvaljivali francuskom, a i hteo bi da vidim kako ces da razbijes PSG jer me strasno nerviraju , imas odlicne igrace u ova dva tima Ayew i ostali. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |