Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite tim (13)


Debeli Ronaldo
 Share

Recommended Posts

vidi Zaknik,ti si poznat po tome da uzimaš jake klubove,s njima je najlakše igrati

 

nije točno, predrasuda kod određenog djela igrača fm-a. sa jakim klubovima nije ništa lakše igrat nego sa slabima. i jednako je velik izazov.

Edited by CASILLAS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

jeste,ali u FMu je normalno da će u 2020. godini Man Utd sve satrati ako ga vodiš,dok u 5. ligi neće

 

nije to normalno, to će se dogoditi ako ti to svojim radom i odlukama postigneš. a veliki je izazov da do tog levela uspješnosti dođeš.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ajde molim vas neki predlog za tim , mnogo sam se smorio ne znam koji tim da uzmem a imam zelju za igranjem. Nesto mi ne lezi ovj FM u izboru tima ne znam sto.

 

Preporucite neki tim iz: Italije, Engleske , Holandije, Spanije.

Link to comment
Share on other sites

Može pomoć

 

Liverpool ili Tottenham i zasto?

Koji je FM u pitanju?

 

Ajde molim vas neki predlog za tim , mnogo sam se smorio ne znam koji tim da uzmem a imam zelju za igranjem. Nesto mi ne lezi ovj FM u izboru tima ne znam sto.

 

Preporucite neki tim iz: Italije, Engleske , Holandije, Spanije.

Italija: Pescara-Napadački noogmet,talenti + autsajderi totalni

Engleska- liga?

Nizozemska- Probaj nešto napraviti sa Hereenvenom kada ja nisam, solidan budžet,odlični trening uvjeti, nema kredita, par dobrih igrača..

Španjolska- Betis možda,Benjat,navijači + zelena boja bi mogla uroditi plodom.

Link to comment
Share on other sites

Premier i engleska 2. El ima jos neko neki predlog ? :)

 

Swansea-u usponu su, darezljivi predsednik, otisao im je najbolji igrac sa FM 12(a i u RL) Skot Sinkler(Scott Sinclair) ali je dosao Micu(Michu) koji sabija u RL i ima dobre ocene, tu igra Wilijams(Williams) koji je "zamalo ubio" RvP

Link to comment
Share on other sites

Nemacka:Gladbah-imaju istoriju, otisla im je glavna zvezda iz prosle sezone, OK ekipa

Spanija:Levante-lepe boje, popni ih na vrh Valensije, iznenadjenje prosle sezone

Engleska:Swansea-napisao sam gore zasto

Italija:Parma-ekipa sa 100 prosecnih igraca, opet bez zvezde iz prosle sezone, predsednik debeli, skrti lopov

Link to comment
Share on other sites

Chelsea ( zato sto ga svi podcenjuju i moj je omiljeni klub u engleskoj , samo njega od malena volim, menjaju stalno trenere , neodlucni su, sve bi to voleo da promenim )

 

Inter , MIlan (da ih vratim na stare dane )

 

Napoli (samo zbog Edinsona Canaija i ostale ekipe , svidjaju mi se dresovi a i ne znam iz kog razloga ih vise gotivim ali mi se mngo osvidjaju )

 

 

Dajte predlog :)

Link to comment
Share on other sites

WBA-slabi, siromasni, dobar izazov za bolje menadzere

Everton-jaki, imaju Beinsa, Felainija, Jelavica, dobar izazov za slabije menadzere

 

Edit:Za Dina-West Ham zbog navijaca, Norwich zbog bede, Betis zato sto bednici iz Sevilje, Lecce zato sto su u govnima, Lille zato sto su jedini Francuzi koli igraju Evropu i imaju pare pored PSG

Edited by TheBigOneFCB
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

dino- OM- otislo je dosta igraca, imas bracu ayew, mandandu,valbuenu... osvoji ligu sa njima

udinese- otislo dosta dobrih igraca, al imas di natalea i dosta mladih igraca. igraj 3-5-2 i probaj nesto sa njima osvojiti

swansea- dobra ekipa, imaju para i michua(xD) igraj kako igraju u rl

nottingham forrest- osvoji ligu prvaka

pescara- mlada ekipa

 

IBM- uzmi everton. para nema, al imas dobru ekipu. probaj osvojiti nesto sa njima

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

evo pokupio sam prijedloge sa facebook stranice za one koji nemaju ideje,mogu neki i pomoći ;)

 

1. pascara ima dosta dobrih mladih igraca a u napadu vukusic

2. Milan - jer mu treba vratiti staru slavu !

3. Celtic F.C. - jer ima prejaku momčad za njihovu ligo ali probaj neštu u evropi. ja sam došao u polfinale LP u prvoj sezuni ..

4. Leeds - posrnuli velikan, izazov da ga vratis na stare staze..i nije lako ali je zanimljivo

5. Toulouse - jer imaju fantasticnu mladu momcad, Sissoko, Abdenour, Aurier, Tabanoue, Ahamada, Ben Yadder...

6. Luton Town, prije 7-8 godina bili u drugoj engleskoj ligi, sad su u 4. ili 5., probaj ih vratiti, ja sam ih ratio u 2. i onda potpiso za chelsea

7. Monaco,dovedi ga u finale LS.

8. Inter,Milan? Malo starije ekipe,ali imaju dosta dobrih mladih igrača.

9. Marseille- imaš par talenata i dosta brzih igrača

Lille-pokušati se izborit za naslov i napravit u ligi prvaka nešta

Newcastle-pokušati se izborit za ligu prvaka,imaju odlične igrače,pogotovo napad

10. Real Sociedad...isto razlog mladi igraci i ne kotiraju bas dobro da ce bit u vrhu..tako da probaj s njima mozda..

11. Uzmi st. pauli njemacka liga i vrati ih u 1 ligu. ja sam na 12-ci sa njima za 3 sezone osvoijo lp

12. Leicester,AS Cannes ili Crawley,sva tri kluba imaju Sugar Daddy čini mi se na Bacground razini,znači davat će ti love do nekog nivoa,zanimljivi su svi troje...vidi Granadu,imaju par dobrih igrača,desni ili lijevi bek ti razvaljuju,imaš na posudbi desno krilo isto dobro,Pescara-imaš vukušića,weisa i još par odličnih mladih igrača..

13. Celta Vigo isto jako dobra - imas Iaga Aspasa i Krohn Delija

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |