Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite tim (13)


Debeli Ronaldo
 Share

Recommended Posts

Te pare nema nitko odmah.. Možda QPR ili čekaj da Site team izda priručnik za lige..

 

Njemačka,ključno ti je ne gledati drugi klub pri uzimanju kluba, koji god izabereš nećeš pogriješiti.

 

Od HSV-a (Badelj,VnVaart, Adler,prošlost), BM (De Jong, Xhaka, Stegen, Hermann,+ nevelika očekivanja), Bremen (mlada ekipa jeftina bez zvijezda), Sttutgatt,najjača škola u Njemačkoj, ekipa totalno rasuta, počinješ ju graditi od Urlicha na golu i Vedada u napadu..

Hoffeinheim, malo mjesto, solidna ekipa, mislim da su tu financije oke, i Firmino+Volland napad.

Wolfburg,preko 70 igrača pod ugovorom, 35 u prvoj ekipi, dobre novce imaš mislim već na početku.

Link to comment
Share on other sites

HSV me spuco, haha...ajde prijedlog nekog kluba iz barclays premier lige, i naravno zasto bas taj klub...mislio sam arsenal, imaju dobru ekipu, a i navijam za njih

Ako si uzeo Arsenal,onda vjerujem da ne moramo se mučiti više?..

Southampton ili Celtic?Par razloga žašto?

Ovo prvo- puno poznatih mladih klinaca, Ward,Shaw,Chambers.. _Bez kredita,na sredini ćeš imati solidan budžet,Ramirez,nemaju nekog većeg uspjeha..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sa Juventusom ako posložiš taktiku 3-5-2 sa razno raznim varijacijama možeš u prvoj sezoni osvojit sve bez beda. Imaš fantastične igrače koji su polivalentni i mogu pokrit 4-5 pozicija. Prejaka obrana i veza i odličan napad. I imaš dovoljno novaca da si dovedeš jednog brutalnog igrača. Pošto imaš puno igrača pod ugovorom a skoro svi su kvalitetni, možeš osvojit ligu bez većih problema.

Link to comment
Share on other sites

Molim da mi predlozite neki klub o kojem cu pisati svoju karjeru.

 

-da ima dobru omladinsku sk (nije obavezno al ono)

-da ima jednog il dva dobra napadaca u timu

-neka klub bude iz engleske,taljanske il njemacke I. ili II. lige

- i da im financije nisu totalno u banani :)

 

..i molim da se objasni zasto taj klub .. kratko jasno

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |