Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite tim (13)


Debeli Ronaldo
 Share

Recommended Posts

Prvo da te obavijestim da za karijeru treba imati 50 postova, pa onda se može otvoriti i pisati.

 

Što se tiče klubova, uzmi Weder (Pedersen,Elia u napadu), Njemačka prva liga, Financije mislim da su oke. Mlada ekipa,bez zvijezda, može se puno napraviti ako se igra kako treba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prvo da te obavijestim da za karijeru treba imati 50 postova, pa onda se može otvoriti i pisati.

 

Što se tiče klubova, uzmi Weder (Pedersen,Elia u napadu), Njemačka prva liga, Financije mislim da su oke. Mlada ekipa,bez zvijezda, može se puno napraviti ako se igra kako treba.

 

 

fino.. onda idem na drugi account

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav..Evo mene opet na forumu..Može li mi netko reći gdje da se predstavim, nekim novim članovima i novom administracijom..

 

Dok sam tu, zamolio bih vas neka mi netko pomognete u mojem izboru klubova. Vjerojatno je netko igrao s barem jednim od ovih timova pa mi može u par rečenica svojih par savjeta za kupovinu i iskustva s tim klubom..

 

Swansea(Engleska-Wales), Southampton(Engleska), Tottenham(Engleska), Wolfsburg(Njemačka), Vitesse(Nizozemska), Roma(Italija), Genoa(Italija), Stuttgart(Njemačka)?

 

Nadam se da će mi netko izaći u susret, i pomoći u ovom odabiru i odgovoriti gdje se se mogu predstaviti "novim članovima". HVALA

Edited by pepsi10
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wolfsburg je nakon updatea dobar tim, i imaju nešto love...

Genoa mi se sviđa, imaju par individualaca dobrih, konkurencija u ligi je jaka pa probaj nešto izborit

Swansea, za ovaj klub je sve jasno, pogledaj koji su u RL na tablici, probaj to napraviti u prvoj sezoni, imaš Michua

Tottenham uzmi ako voliš puno love i brze igrače..

 

P.S. Dobro je da sam sebi nisi predložio lol

Link to comment
Share on other sites

http://www.fm-balkan.com/forum/forum/49-predstavite-se/

 

imaš jednu priču o karijeri koju igra jedan administrator na forumu sa southamptonom pa ako tre zanima možeš pogledati. da sam na tvom mjestu izabrao bih neki on engleski klubova jer je ipak to najzanimljivija liga svijeta

Link to comment
Share on other sites

http://www.fm-balkan...predstavite-se/

 

imaš jednu priču o karijeri koju igra jedan administrator na forumu sa southamptonom pa ako tre zanima možeš pogledati. da sam na tvom mjestu izabrao bih neki on engleski klubova jer je ipak to najzanimljivija liga svijeta

 

 

Gledao sam i čitao sam, uskoro ću nabaciti koji komentar :D

 

Sjajno mu ide, i engleska me liga najviše vuce od svih, najviše Swansea(Michu) i Tottenham(zbog Bale-a), dok Southampton zbog Ramireza i Lamberta, Dino jel ti Lambert igra još uvijek?

Link to comment
Share on other sites

E, nesto pored Lyona, malo da odmorim pa da nastaivm. Molim i da obrazlozite zasto :D

 

Real Madrid

Dortmund

PArtizan

Milan

Chelsea

 

 

Partizan jer ipak mislim da sa ovim velikim ekipama vrlo brzo i lagano dolazis do trofeja te vec nakon par sezona dode do zasicenja. Ovako sa partizanom ako nista uvijek se trudis sto vise dogurati u Ligi Prvaka dizes ugled kluba i lige i svake godine ce se nesto novo desavati ukoliko budes dobar , dolazit ce sve kvalitetniji i kvalitetniji igrači :D

Edited by football-freak
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uhhh Hvala na predlozima, Dvoumi sam se i ja izmedju partizana i Milana, ali milan u ovom novom pecu su upropastili jer El Sharawy-a stavili kao AMR ali on uglavnom igra ST na utakmicama, tako da cu vrv uzeti Partizan , jos malo cu da razmislim

Link to comment
Share on other sites

Ljudi pomozite imam i previse inspiracije, zelje i vremena za igru al jednostavno nemam ideju sa kim da krenem. Sacuvan mi je pocetni meni i 2 dana ne mogu da se odlucim koga da izaberem. Dajte sto vise predloga nadam se da mozete da mi pomognete .

Link to comment
Share on other sites

Ljudi pomozite imam i previse inspiracije, zelje i vremena za igru al jednostavno nemam ideju sa kim da krenem. Sacuvan mi je pocetni meni i 2 dana ne mogu da se odlucim koga da izaberem. Dajte sto vise predloga nadam se da mozete da mi pomognete .

 

Evo jedan prijedlog, prelistaj ovu temu i naići će sigurno na neke klubove koji će ti se svidjeti, a uz to imaš i razloge zašto baš taj klub ;)

 

EDIT:

Celta - odlična ekipa,dobar izazov i imaju nekoliko odličnih igrača

Catania - nešto slično kao i Celta samo talijanska liga,čak su možda i mrvicu jači po kvaliteti igrača

Lazio - zanimljiva ekipa,u RLu su odlično,probaj isto i u FMu napravit,imaš Klosea,Hernanesa,Mauria...

FC Metz - zanimljiv niželigaški klub,probaj ih vratiti u prvu ligu

West Ham - proizvedi novog Colea, Ferninanda, Lamparda, Carricka, Johnsona i ekipu,jako dobar klub,a navijači najjači

Offenbach Kickers - evo i prijedlog LLMa,zanimljiv klub i vrlo interesantne povijesti

Portsmouth - Propada klub iz godine u godinu,probaj ih vratiti u sami vrh gdje pripadaju

AS Monaco - Imaš love,osvoji ligu prvaka,jednom su bili blizu

Rubin - također imaš loše,imaš i dobar tim sa Bocchetiem u obrani

Metalist ili Dnipro - Skini Shakhtara sa vrha,bit će zanimljivo jer imaju love oboje,a i Shakhtar isto

Edited by Madridista
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |