Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite tim (13)


Debeli Ronaldo
 Share

Recommended Posts

Everton - imas dva-tri dobra igraca, ako nemas vremena da gradis tim bolje ih je ne uzimati.

Inter - imas sigurno tim za titulu, ali je to poprilicno star tim s tim da mozes sa njima komotno igrati par sezona bez vecih promjena.

Leverkuzen - Njemacka liga je dosta izjednacena, mislim da sa njima imas najvise sansi za odlican rezultat. Imas par sjajnih igraca ( Kisling, Surle, Leno) i na njima bi gradio tim. Jedini problem je sto ne bi imao para za dovodjenje nekih pojacanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kupio napokon igricu. Sad razmisljam izmedju Hanovera,St.Etijena,Betisa,nekih skandinavaca samo sa njima sam slabije upoznat pa ne znam kako tamo stvari stoje

probaj s nekim jačim klubom za početak da se ufuraš a ako baš ne želiš onda bi ti predložio malmo ili betis :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sochaux je odlican tim, kod mene su dogurali u polufinale Lige Evrope tako da ako neko hoce da uzme neki osrednji klub iz Francuske to je Sochaux.

@ja13

Predlazem ti Dnipro, kod mene i oni dominiraju, prosle godine su osvojili ligu i imaju igrace poput Konoplyanke i Zozulye

Link to comment
Share on other sites

E ovako, po prvi put, ne znam koju ligu da pocnem. Hteo bi jos neki sejv pored Partizana.

Treba mi prosecan klub (iz jacih liga), koji tek treba da se izbori za Evropu, da se ocekuje najmanje sredina tabele. Ekipa kojoj su krila najbolji deo tima.

Finansije, samo da nisu neke skrtice koje daju 0 evra za kupovanje.

 

Pod uslovom, da nisu lige francuske, ruske i ukrajinske.

 

 

E da. I da ima kakvu takvu skolu fudbala. Nadam se da ne trazim puno? :D

Edited by Dzoni
Link to comment
Share on other sites

Everton mislim da je odlican tim za tebe , ne igraju ni jedno evropsko takmicenje , a imaju odlican tim. FInansije su im tu i tamo mislim da imaju dosta pozajmljenih para . A Media Prediction im je 8 mesto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije problem, ako su zaduzeni, samo da nisu na ivici bankrota. Tj. da ne moram igrace da prodam, da bih redukovao budzet za plate ili transfere.

Pogledacu ih. Nikada ih nisam uzimao.

Slusam i dalje predloge. Pa da izaberem koji mi se najvise svidja.

Link to comment
Share on other sites

E ovako, po prvi put, ne znam koju ligu da pocnem. Hteo bi jos neki sejv pored Partizana.

Treba mi prosecan klub (iz jacih liga), koji tek treba da se izbori za Evropu, da se ocekuje najmanje sredina tabele. Ekipa kojoj su krila najbolji deo tima.

Finansije, samo da nisu neke skrtice koje daju 0 evra za kupovanje.

 

Pod uslovom, da nisu lige francuske, ruske i ukrajinske.

 

 

E da. I da ima kakvu takvu skolu fudbala. Nadam se da ne trazim puno? :D

 

evo ovako, iz svake lige po nešto:

 

Real Sociedad, Werder, HSV, Getafe, Vitesse

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vitesse ima mp 3. A i nekako mi glupo i ja da ih uzmem, a vec ih Ling vodi. A i pare im ulecu non stop. A ja volim da svojim vodjenjem dovedem klub do dobrih finansija. Samo iz Engleske nisi napisao. xD

Edited by Dzoni
Link to comment
Share on other sites

Razloge zasto te klubove Casillas.

Moj ti je prijedlog Borusija Mensengladbah. Imas odlicne talente, imas dobrog Targetmana, a i Njemci uvijek imaju solidna krila. Da ne kazem da imas jednog od najboljih golmana u buducnosti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Neću sada kvariti odabir. xD .. Imao sam par predložaka,ali samo cepaj.

Pa reci sad, kad si poceo. To mi dodje ko ono, sta si rekao? NIsta. :nisam ja:

Cisto da imam uvid, ako budem nekad opet birao neki klub... ne daj Boze ako popasem otkaz u Borusiji. Ali to ce tesko da bude.:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |