Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me (treba mi pomoć)


Dino151
 Share

Recommended Posts

Probao sam i nije htjelo.. Da budem precizniji nakon sto nije htjelo ja sam izasao i izbacilo mi ne nesto winow firewall i o steamu je nesto pisalo.. s obzirom da se ne razumijem u te stvari klilknuo sam ok.. U nadi da ce sad htjeti probao sam ponovo ali opet bezuspiješno

 

Probaj da udjes kod nekog drugog ko kreira [ima ih tamo puno]. Mozda nije do tebe.

Link to comment
Share on other sites

Probaj da udjes kod nekog drugog ko kreira [ima ih tamo puno]. Mozda nije do tebe.

 

Do mene je 100 % tacnije do mog steama.. Jer i meni i Mikrofoniji koji dijeli samnom se to desava vec mjesec dana dok ranije se nije desavalo

Link to comment
Share on other sites

Steam s tim nema veze. Ne znam sta vise da ti kaze i kako da te posavetuje ako neko zna nek pomogne coveku, ovako sam ja resio moj problem. Ja ti opet kazem probaj kod nekog drugog :)

Link to comment
Share on other sites

Ljudi sta da radim, poceo sam sa Manchester City neide, gubim i nereseno, sa Inter isto, sa Borussia Dormund isto i nikako da pobedim i sve se razocaram i izgasnem. Prvin mislio sam da je do moje taktike pa sam download sa internet od ljudi koji igraju sa isti tim i opet gubim. Sta da radim? :(

Link to comment
Share on other sites

team talk,pressice prije utakmice,kupovina odličnih igrača,pokrivanje pozicije barem sa dvojicom igrača(2 DL,4DC,3ST itd.) zbog ozljeda,postavljanje prqavog igrača za kapetana,kupovati igrače sa visokim determination po mogućnosti :D

 

Kad kliknem i dalje bude isti problem :D

isključi windows firewall jednostavno to ti ni netreba ako imaš antivirus ;)

Link to comment
Share on other sites

Ljudi sta da radim, poceo sam sa Manchester City neide, gubim i nereseno, sa Inter isto, sa Borussia Dormund isto i nikako da pobedim i sve se razocaram i izgasnem. Prvin mislio sam da je do moje taktike pa sam download sa internet od ljudi koji igraju sa isti tim i opet gubim. Sta da radim? :(

 

Kombinuj nesto, rotiraj igrace cesce, team talk obavezno, press konferencije, trebalo bi da pomogne. Kakav ti je moral kod igraca ?

Link to comment
Share on other sites

Ljudi sta da radim, poceo sam sa Manchester City neide, gubim i nereseno, sa Inter isto, sa Borussia Dormund isto i nikako da pobedim i sve se razocaram i izgasnem. Prvin mislio sam da je do moje taktike pa sam download sa internet od ljudi koji igraju sa isti tim i opet gubim. Sta da radim? :(

Ako nemaš dovoljno iskustva, pogledaj naše tutove, imaš taktičke diskusije, FM diskusije, na forumu imaš sve apsolutnno što treba da netko zna ako želi igrati dobro.

 

Malo nam poviše opiši problem, pa ćemo znati..

Link to comment
Share on other sites

team talk,pressice prije utakmice,kupovina odličnih igrača,pokrivanje pozicije barem sa dvojicom igrača(2 DL,4DC,3ST itd.) zbog ozljeda,postavljanje prqavog igrača za kapetana,kupovati igrače sa visokim determination po mogućnosti :D

 

E to, igrac sta bi trebao da ima za da bude dobar kapetan?

Link to comment
Share on other sites

Zdravo momci. Trebam jedan savjet. U dvije sezone kod Bayerna osvojio sam 2x bundesliga, 1x liga šampiona, 1x german super cup, 1x dfb cup.. Sad se je upokojio Ferguson a Mourinho otišao u Manchester U., .. Žele me Real (130.000.000€ za transfere) a kod Bayerna imam super momčad (Falcao, Lewandowski, Varane, P. Jones...) i 20.000.000€.. Neka idem u Real ili ostajem kod Bayerna? Možda nije prava tema ali svejedno..

Link to comment
Share on other sites

Evo neko rešenje. Sačuvaš tu igru tako da možeš da nastaviš i sa jednima i sa drugima. Potom ostaneš u Bayernu. Ako te smore kasnije ili se pitaš šta bi bilo kad bi bilo ti učitaš taj sejv gde te traži Real i prihvatiš njihovu ponudu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |