Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me (treba mi pomoć)


Dino151
 Share

Recommended Posts

na rate probaj...za kolko hoće doć? jesi ga skauto? koji klub vodiš? sve mi reci pa ću ti znati odg ;)

 

Igram sa Sporting Lisabon, kraj druge sezone i oce da dodje za 9 miliona eura i da, skautirao sam ga

Link to comment
Share on other sites

pa onda na rate daj ili adjust budget odi...odeš na boardroom i tmao gore namjestiš za lovu TB ;)

Namestio sam na maksimum (3 miliona eura) i pratio sam ponudu 3 miliona eura odma i 6 miliona eura na rate ali nece opet :@ Kad se dogovorim i sa igracom i klubom onda mi pise nesto kao delay this transfer for one week :(

Link to comment
Share on other sites

Zavisi koji igrači nisu zainteresirani, možda imaš preskupe i prejake mete. Uglavnom, odeš na talk to player pa admire player, pohvališ ga(ako je mlađi počni sa admire youngster). Ako ne upali probaj opet nakon mjesec-2. Ako ni to ne pomogne onda "endorse player"- pričaj kako mu je potreban novi izazov i da je Zvezda idealan klub za njega, bla-bla.

Link to comment
Share on other sites

Tutorijal.

Pročitaj, ako ti nakon toga nešto bude nejasno pitaj.

 

Procitao sam ali nigde nisam nasao to sto trazim. Meni treba ovo, primer: Milito sad je tutor igracu broj 1 ali posle nekoliko meseca ocu da ga promenim broj 1 sa igrac broj 2. Kako to da uradim? :\

Link to comment
Share on other sites

Ako sam ja sad dobro shvatio, trenutno Milito tutorira mene, nakon toga želiš da tutorira tebe? Vrlo jednostavno. Nakon što Milito završi sa mnom ti ćeš dobiti vijest o završetku tutoringa i njegovom uspjehu uz obično komentar šegrta kako je tutoring prošao. Između ostalog nestat će ikonica ''tut'' pored Militovog imena. Sačekaš neko vrijeme (ne znam može li odmah po završetku) i onda u razgovoru sa Militom daš mu uputu da tutorira tebe. Misija okončana. U međuvremenu oba igrača moraju ispunjavati uslove koji su, čini mi se, navedeni u tutorijalu.

 

Dakle čekaj da prođe proces tutoringa meni ili okončaj tutoring tako što ćeš na jednom od profila (ne znam tačno kojem) kliknuti na ''cancel tutoring'' otprilike tamo u dijelu gdje si ga i tražio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

joj kako sam se zaigrao sa Spartom i odjednom sjebe me ovaj crush dump .. mogu ovo nekako spreciti i prosli put sjebo me ovako kad sam ulazio da odigram mec..

 

http://i41.tinypic.com/29modig.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |