Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me (treba mi pomoć)


Dino151
 Share

Recommended Posts

Ima original. Crash dump kada igras online je malo teze odrediti nego offline. Moze biti jako puno faktora. Meni je prosle godine prakticno unistio zelju za online takmicenjima, jer svaki put kada bi se spojio sa protivnikom, pucala bi igra. To je bilo na laptopu. Dok na PC sam bez problema mogao da igram online. Vjerovatno neki program nije u skladu sa FM-om.

Ako uspijem naci listu programa koji nisu kompaktibilni sa FM-om, postavicu ju. Znam da Eset nije u potpunosti, da nije jedan PC booster i slicno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vjerojatno sam fulo temu posto neznam gdje da pitam to...Kako da ja ovaj gif kad stavljam na forum da mi ne bude onako link prikazan da otvorim nego da se bas kad stavis link pokaze taj "video".

Link to comment
Share on other sites

krivo si me razumio...evo ja sam postavio sada gif.. i moram sad stisnut da udjem u njega, al kako da napravim da nemoram stisnut nego kad udjem u stranicu da mi se prikaze u postu (znaci ne link!)

 

http://24.media.tumblr.com/e40a3cf19edc9f4c0807829e78e5b56f/tumblr_mj3omsjOlF1s6mah7o4_250.gif

Edited by Hugo Boss
Link to comment
Share on other sites

http://24.media.tumblr.com/e40a3cf19edc9f4c0807829e78e5b56f/tumblr_mj3omsjOlF1s6mah7o4_250.gif

Rekoh ti da gifove stavljas kao i slike. Klikni na slicicu za slike, kopiraj link i klikni na OK.

Link to comment
Share on other sites

Cijenim ako ti ja ne odgovorim, nece niko. Zbog toga se i pitam kako ce ovaj dio da izgleda od sljedece sezone.

Enivej, moguce je da ce biti crash dump, kolika je sansa ne znam, ali je sigurno veca sa skinovima, logosima i ostalom grafikom/dodacima nego bez njih. Predlazem da sjevas svake sedmice i drzis backup save. Tako ces najvise izgubiti 7 dana.

Link to comment
Share on other sites

neki programi nisu kompatibilni sa FM-om imaš listu u generalno mislim ili čak ovdje u glavnoj temi ;) npr. avast,advance system care itd...ugasi sve osim FM-a kada igraš...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |