Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me (treba mi pomoć)


Dino151
 Share

Recommended Posts

ako nije regen može ime o kojem se igraču radi da vidim da nije nešto drugo u pitanju

 

 

 

1. treninzi su drugačiji nego u fm12. puno manje imaš posla oko namještanja

2. imaš i sad. gore u desnom kutu kad uđeš na ocjene igrača označiš da ti se prikazuje promjenu ocjena (točnije smjer)

 

Ricardo Alvarez iz Inter :)

Link to comment
Share on other sites

ricardo alvarez ti ima priličnu sklonost ozljedama. to se može vidit iz ocjene injury proneses koja se može nać u editoru, a kod njega je 15. ako to planiraš inače gledat moje mišljenje je da je to varanje i ne koristim to. ali takvog igrača možeš prepoznat po čestom ozljeđivanju čim je malo ozbiljniji trening i ritam utakmica u pitanju, mislim čak da negdje u igračevom profilu imaš i povijest ozljeda pa poprati to malo i moj savjet riješi se takvih igrača. još jedan primjer takvog igrača ti je i pato. kad se spoje visok injury proneses i slab natural fitness nikad ništa od njega :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

A serious error was encountered and the application will close.An error file has been generated in: C:/Users/Korisnik/Desktop/Documents/Sports Interactive/Football Manager 2013/crash dumps/FM 2013 v13.1.1.328972.

Jel zna neko sta trebam uradit? Kad udjem u igru i odredim one lige dodje mi ovo i izbaci me iz igre...

Link to comment
Share on other sites

Da li imate granicu preko koje ne prelazite kada su u pitanju godine vasih igraca ?[Npr. prodajete sve koji predju 27 god].

 

Koliko godina igrac maksimalno moze da ima da biste ga vi kupili a koliko treba da ima da biste ga prodali ?

Link to comment
Share on other sites

Hitno mi treba pomoc i savjet kako da rijesim problem. U zadnjih mjesec dana kad igram online u 90% slučajeva kad neko drugi kreira ja ne mogu da otvorim add manager screen.. Jednostavno klikam ali nista se ne desava sve ostalo normalno radi. Ako nesto znaci isto se desava i mikrofoniji ( koji dijeli smanom account ) pa ukoliko ima neko savjet ili misljenje do cega bi moglo biti i nacin kako da rijesim ovaj problem zaista bi mu bio zahvalan :D

Link to comment
Share on other sites

Ovako...

Imam problem sa ugovorom za jednog igraca.

 

Naime on mi traži pojačanje klauzala u privatnim razgovorima, a i ja ga želim zadržati jer mi je odličan i koristan.

Eh sad ističe mu ugovor na kraju sezone,a ne želi produžiti ugovor,dakle ne mogu mu ponuditi bolje uvjete jer on neće,a u privatnim razgovorima mi traži to...Ne mogu ga ni prodati sad jer mu drugi klubovi nude bolje ugovore kad mu istekne trenutni.

 

Ima li rješenje za ovo?

Link to comment
Share on other sites

Hitno mi treba pomoc i savjet kako da rijesim problem. U zadnjih mjesec dana kad igram online u 90% slučajeva kad neko drugi kreira ja ne mogu da otvorim add manager screen.. Jednostavno klikam ali nista se ne desava sve ostalo normalno radi. Ako nesto znaci isto se desava i mikrofoniji ( koji dijeli smanom account ) pa ukoliko ima neko savjet ili misljenje do cega bi moglo biti i nacin kako da rijesim ovaj problem zaista bi mu bio zahvalan :D

 

Desavalo se i meni.

 

Jednostavno. Odes u Windows Firewall i sa leve strane kliknes "restore default" . Posle toga ce ti sve raditi normalno.

 

UTM: Nema ti pomoci :D

Edited by Goku
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Desavalo se i meni.

 

Jednostavno. Odes u Windows Firewall i sa leve strane kliknes "restore default" . Posle toga ce ti sve raditi normalno.

 

 

Probao sam i nije htjelo.. Da budem precizniji nakon sto nije htjelo ja sam izasao i izbacilo mi ne nesto winow firewall i o steamu je nesto pisalo.. s obzirom da se ne razumijem u te stvari klilknuo sam ok.. U nadi da ce sad htjeti probao sam ponovo ali opet bezuspiješno

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |