Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Opšta/Općenita tema o FM13


DraganR
 Share

Recommended Posts

Nisi rekao ništa protiv originala, ali zato konstantno smaraš kako nemaš. Nemam ni ja druže, stalno sam na forumu i gledam druge kako pišu karijere završavaju več 5 sezona, dok ja gledam u glupost, moraš se pomiriti. :(

 

Inače, došlo je vrijeme da i ja kupim original, u roku od 7 dana bih trebao kupiti. :)

Link to comment
Share on other sites

Duznost vam je da reklamirate original, sto je normalno.

Ja ovim postom nisam rekao nista protiv originala. Moze se to visestruku protumaciti. Mozda nemam para, mozda zivim na planini mi je prvi cd-shop udaljen 1000 km, mozda nisam uspio naci jeftiog prodavaca na internetu, 1000000 mozda. Nista vrijedno vase ironije. Ne morate citati ni komentirati to.

Mozda nemas para? FM nije obavezan, on je jedan vid luksuza.

Link to comment
Share on other sites

Ovim cu zavrsiti svako pisanje na ovu temu.

Ovo je bio jedan od onih postova koji ne traze odgovor. CIsto malo kukanja :). Pa gdje drugo nego na ovom forumu. Nista vise. Uopce nisam htio da netko na to odgovori. Ali Dino jeste, cinicno. On je taj koji je poceo raspravu.

Ne sumnjam da smaram s tim(mada nisam imao dojam). Sto se mene tice neka ponovi bilo tko bilo sta 100x, ne smeta mi.Ja vise necu spomenuti da nemam manager. Vjerovatno kupujem i ja original kroz koji dan.

Duboke isprike svima cije su dragocjeno vrijeme i zivci potroseni na dvosekundno citanje mog posta :P

@Ling, pare nisu u pitanju, to je bio moj oblik ironije :)

Edited by Bili tić
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nas sestorica smo se skupili na jednom forumu znaci i ne poznajemo se,dali po 10 km i preko neta kupili orginal,ja sam dobio key i napravio novi steam accaunt i jednom po jednom preko TW instalirao tj skidao s neta.Svi smo offline i nema nikakvih problema sve dok je i jedan online a ostalih 5 offline ne mogu nas nikako skontati...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |