Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Opšta/Općenita tema o FM13


DraganR
 Share

Recommended Posts

Također mi se pocelo događati to da kad vec trebam potvrdit posudbu igraca u drugi klub oni otkazu jer nisu uspjeli izdvojiti dovoljno novaca za posudbu... Kak su uopce onda mogli poslati ponudu? Dafuq... :/

ista stvar kod mene pošalju mi loan ponude i na kraju nemaju dovoljno para za transfer i sjebu me...ili je još gore kada 4 kluba pošalju loan ponudu i on prihvati od onoga što nema para i onda zajebe ova 3 ostala koja bi možda imala para -.-

Link to comment
Share on other sites

S obzirom da više neće biti sređivanja ME ovo će biti žalosno igrat...99% krilnih igrača koji imaju acceleration ili pace do 14 pretrče moje bekove, blago rečeno kao Messi i ubace loptu tako precizno svaki put na njihovog napadača koji kur*** pogodi moj gol sa 12cm udaljenosti...ali svaki je**** put :S

Link to comment
Share on other sites

ovaj zadnji patch je govno opet su sjebali gostujuće utakmice namučiš se da bi ih dobio i penala bude ko u priči. svaki ubac iz dalekih slobodnjaka gol samo bezveze diraju trebali su ostaviti onaj. ajde barem su online složili kako treba ne izbacuje više...

Link to comment
Share on other sites

Imam jedno pitanje, nisam znao gde da postavim pa cu ovde...Ja trenutno igram FM 12 i dalje, ali me zanima da li vam se desavalo da Srbija organizuje evropsko prvenstvo, i da li ja mogu ikako konkurisati za odrzavanje finala lige sampiona ili lige evrope, jer vidim da su u uzem izboru za domacina finala lige evrope Filip II arena u Skoplju, itd. itd. I da li vam drzava nadogradi stadion ako se evropsko/svetsko prvenstvo igra u vasoj zemlji...Takodje, desava li vam se, i kada otprilike, da Srbija ili drzave iz regiona udju u EU.? :)

Link to comment
Share on other sites

Vidim da se mnogi u onoj zaključanoj temi žale na GENERETING MATCH REPORT.. ;) To se meni ne pojavljuje od početka igre jer sam uradio po onom tutorijalu za ubrzanje igre.. mada mi svejedno lap top dobar, nebi se primetila razlika, ali tog GENERETING MATCH REPORT-a nema. :D

Link to comment
Share on other sites

Ma da.. verovatno.. ali nisam znao za to.. sobzirom da kada sam dobio fm video sam da mi se to pojavljuje i nerviralo me je.. onda sam na onom tutorijalu stavio na SOFTWER pa mi se nije pojavljivalo više.. nisam znao da su i ovako ispravili.. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa moras malo da sacekas, ne reaguju igraci odmah na team talk. Mora da prodje neki period, vodi prijateljske utakmice, nemoj asistent da ti vodi.

 

igrali smo 4, tri ja sam vodio...ali nadam se da će kako vrijeme bude odmicalo sve doći na svoje ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |