Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Opšta/Općenita tema o FM13


DraganR
 Share

Recommended Posts

Uzimam malo stanku igranja FM-a... Jednostavno kada dođu loši rezultati u uvidim nemoć na terenu, ništa, jednostano nemam volje nastaviti. Kada mi se bude dalo odlazitit na presice, stavljati sam posebne treninge itd, onda nastavljam dalje.

Link to comment
Share on other sites

Momci u dilemi sam.Da li da igram sa ili bez apdejta 13.3.0 ? Jer mi je sa apdejtom nekako drugačije (negativno),jedino što mi neće biti januarski transferi ako budem igrao bez apdejta? Šta predlažete?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jel se samo meni događa da svaka duga lopta sa centra ili protivnicke polovice u moj sesnaesterac (oko penala) gotovo uvijek zavrsi na glavi protivnickog napadaca a time, zbog plivanja golmana, u golu?

Btw. to mi se pocelo događati od izlaska novog patcha.

Edited by Tuljan-P
Link to comment
Share on other sites

Jel se samo meni događa da svaka duga lopta sa centra ili protivnicke polovice u moj sesnaesterac (oko penala) gotovo uvijek zavrsi na glavi protivnickog napadaca a time, zbog plivanja golmana, u golu?

Btw. to mi se pocelo događati od izlaska novog patcha.

 

ja sam tako na proslom patchu redovito primo golove..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Evo da se i ja oglasim ovdje, jučer navečer sam dobio novi FM 13. Polako sam pregledavao sve novitete, poboljšanja, bugove. Nisam primjetio neke velike bugove, ali sam i jako zadovoljan samom igrom kao i ostatak foruma. Malo mi je bilo glupo što su skoro svaki drugi tjedan izbacivali novi patch (update), ali to je s vremenom riješeno. Sve u svemu, bolji nego 12. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo da se i ja oglasim ovdje, jučer navečer sam dobio novi FM 13. Polako sam pregledavao sve novitete, poboljšanja, bugove. Nisam primjetio neke velike bugove, ali sam i jako zadovoljan samom igrom kao i ostatak foruma. Malo mi je bilo glupo što su skoro svaki drugi tjedan izbacivali novi patch (update), ali to je s vremenom riješeno. Sve u svemu, bolji nego 12. :)

 

Polako. Bugovi tek dolaze lol

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |