Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Opšta/Općenita tema o FM13


DraganR
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ja imam ovaj novi FM 2013 i ima ovih novis stvari koje mi se svidjaju, samo jos nisam skontao koja je fora sa porezima na plate igraca? Sta ce to u igri? Msm bavimo se fudbalom :) Inace stalno, ali stalno igram sa Partizanom :D Nikada neki drugi klub nisam uzeo :)

Link to comment
Share on other sites

Ja imam ovaj novi FM 2013 i ima ovih novis stvari koje mi se svidjaju, samo jos nisam skontao koja je fora sa porezima na plate igraca? Sta ce to u igri? Msm bavimo se fudbalom Inace stalno, ali stalno igram sa Partizanom Nikada neki drugi klub nisam uzeo

 

to je još jedan korak ka realnijoj igri. porez postoji u stvarnosti, evo sad je ubačen i u fm, kako bi igra bila realnija. sad je teže, jer kad nudiš plaću igraču moraš gledat i koliko će mu ostat kad mu se odbije porez

Edited by CASILLAS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dakle, nikad nisam ni zeleo da uzmem original do ovog izdanja, hteo sam i pre bete da uzmem pre order, ali nisam bio odlucan, a i necu da cimam caleta da kupujem online. pricao sam sa stranicom na fbooku i kazu da moze uzeti fm 2013 original, i da preko steama, ortak i ja igramo na istom, jedan na off jedan na online modu. sad ja bih hteo da platim u kesu nekako, u beogradu, a da mozemo obojica igrati. pozdrav i hvala!

Link to comment
Share on other sites

Dakle, nikad nisam ni zeleo da uzmem original do ovog izdanja, hteo sam i pre bete da uzmem pre order, ali nisam bio odlucan, a i necu da cimam caleta da kupujem online. pricao sam sa stranicom na fbooku i kazu da moze uzeti fm 2013 original, i da preko steama, ortak i ja igramo na istom, jedan na off jedan na online modu. sad ja bih hteo da platim u kesu nekako, u beogradu, a da mozemo obojica igrati. pozdrav i hvala!

Pričao sam sa tobom na fejsu,ja vjerujem da ima dosta ljudi koji bi podijelili,a da su iz Beograda,probaj se predstaviti na forumu gdje imaš posebnu temu i uz predstavljanje tamo pitati nekoga.

Link to comment
Share on other sites

pošto mi je Dino rekao da kazem ovdje, imam problem sa motivacijom igrača napocetku utakmice, skoro svaku tekmu gubim od početka i onda okrenem na poluvremenu..ima ko kakav savjet? za TT koristim napocetku calm for fans ili impress me..

Link to comment
Share on other sites

Problem koliko sam primjetio kada se jednom zacrveni,tj pogriješiš,vrlo se teško izvući. Preporučio bi ti da kreneš sa početkom pa tek kada dobiju tvoje povjerenje onda tek agresivno,znači od pas- do agresivnosti.

Calm nije meni barem urodilo nikada ništa puno,a pogotovo for the fans,možda jedino u jačim utakmicama kada treba,ne možeš protiv Cibalie to im reći..

 

Vrlo važno su ti i oni posebni motivajski govori,kada kažeš recimo obrani,"očekujem puno od vas"..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ovako zanima me u fm13 razlika izmedju online i ofline igranja jel ima koja razlika posto ja cu imat igricu kroz par sati al ja sam ofline? a dogovoreno je da kad iazde novi patch ja idem opet online da mi se to skine jel to uredu posto sam ja amater za te stvari

Link to comment
Share on other sites

neznam jesam te shvatio,ali cu probati odgovoriti..preko originala dok si online,steam ti biljezi achivmente (postignuca), kolko sati provodis i tako to..+ kada izadje patch,on ga sam updatea..a ukoliko igras offline, te stvari nemas..znaci nema neku veliku razliku online i offline igranje..

Link to comment
Share on other sites

ovako zanima me u fm13 razlika izmedju online i ofline igranja jel ima koja razlika posto ja cu imat igricu kroz par sati al ja sam ofline? a dogovoreno je da kad iazde novi patch ja idem opet online da mi se to skine jel to uredu posto sam ja amater za te stvari

Online bilježi to što je Luka rekao,+ može igrati online,u offline ne. Za patchevi se samo zamjenite tih par minuta dok se ne skine obojica,i vratite se. Znači samo ne možete igrati online zajedno.

 

 

Bi li mi neko uplodao save s BiH ligom, bio bi mu jako zahvalan.

Potraži u Research kutku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |