Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Opšta/Općenita tema o FM13


DraganR
 Share

Recommended Posts

Ako ne znas koliko zasluzuje, kako znas onda da ne zasluzuje 8? Olic nikada nije bio finiser, sve sto je imao u svojoj karijeri je radna etika i brzina. Prije par godina bi mozda i zasluzio finishinga oko 12, u posljednje vrijeme ne moze da pogodi fudbalski teren, kamoli gol.

Link to comment
Share on other sites

ne može kada je u Bayernu igrao pola utakmice u sezoni,da mu se davalo prilike zabijao bi,a dok je bio u formi znao je riješiti utakmice puno puta,ne znam kakav je sada trenutno u wolfsburgu,ali u svakom slučaju zaslužuje više od 8...pa ja bi u manageru imao minimum 10 :P

Link to comment
Share on other sites

Pocinje ovaj FM13, da mi ide na nerve. Ali nema veze, igram i dalje. Valjda ce nesto popraviti narednim pecevima. Najnerealniji gameplay nisam video. Uporedio bi ga sa FM07, koji sam najkrace igrao...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ma kad pogledas naspram fm12 match engine ovo je velika nula...neznam za tebe al evo mene si desilo da protivnik izvodi aut na sredini terena, onda recimo 10 pobjeda zaredom imas i onda 10 nemas :pokiso:

dosta ima gluposti stvarno...99% slobodnjaka blizu centra kad se nabaci je gol..

Link to comment
Share on other sites

ima dosta problema...ne kuzim kako Dinamo ne moze dobit klub sa Malte, i to za sve vece klubove vrijedi protiv slabih...ja iskreno nikoga nisam jos posteno razvalio u ovom Fm...dok u fm12 je bilo dosta realniji match engine

 

kad se sjetim da sam s Portom razvaljivo protivnike u fm12 u portugalskoj ligi...dok ovdje sad nije tako

Edited by Hugo Boss
Link to comment
Share on other sites

ima dosta problema...ne kuzim kako Dinamo ne moze dobit klub sa Malte, i to za sve vece klubove vrijedi protiv slabih...ja iskreno nikoga nisam jos posteno razvalio u ovom Fm...dok u fm12 je bilo dosta realniji match engine

 

kad se sjetim da sam s Portom razvaljivo protivnike u fm12 u portugalskoj ligi...dok ovdje sad nije tako

 

to je do tebe, ne do fm-a i ME-a. prošli fm je bio lakši, ovaj je dosta realniji. ja razvaljujem

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao dosta problema što se tiče prve sezone, rezultati su bili osrednji. Kada je nastupila druga sezona, doveo sam par ključnih igrača samim tim sam i drugu taktiku odradio i jednostavno sve klizi kao mače niz oluk. Moraš da dovedeš pravog igrača, moraš da ubodeš pravu taktiku, kako kući tako i u gostima i nećeš imati nikakvih problema.

Samo znaj, ako igraš previše napadački, to na ovom FM-u neće da ti prođe najbolje..

Link to comment
Share on other sites

U ovom FM-u zaista ništa ti neče biti podarjeno na ruke, sve, ajde recimo 99.8% posto uspeha moraš si sam zaslužiti; sreča dolazi retko. Ma i da imaš dobru taktiku, dobre igrače... ali da recimo imaš na poluvremenu samo jednog nervoznog igrača, to ti je kao šibica, koja zapali celu kutiju, ako ne reagiraš u pravo vreme. Ili jedan pogrešam odgovor na press konferenciji...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U ovom FM-u zaista ništa ti neče biti podarjeno na ruke, sve, ajde recimo 99.8% posto uspeha moraš si sam zaslužiti; sreča dolazi retko. Ma i da imaš dobru taktiku, dobre igrače... ali da recimo imaš na poluvremenu samo jednog nervoznog igrača, to ti je kao šibica, koja zapali celu kutiju, ako ne reagiraš u pravo vreme. Ili jedan pogrešam odgovor na press konferenciji...

 

u ovom fm-u kao u nijednom prije naglasak je na detaljima. kao i u stvarnosti ti detalji čini razliku između uspjeha ili neuspjeha...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |