Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pomoć oko taktike


Keot
 Share

Recommended Posts

jebiga druze, mozda je do igraca, ne znam ovo mi je prvo palo napamet...

 

Momentalno igram 4-2-3-1,na polusezona sum tocno,odigrav tri utakmici so taa formacija i se pokaza dobra barem od rezultatite,Siena ja pobediv 5-0,Roma 1-0 i Catania 4-0 pa ke vidime ponatamu kako ke odi,fala sto se potrudi sepak :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ako moze sljedeca taktika da se napravi, jer nisam u mogucnosti :(

philosophy - Fluid

Mentality - Control

Passing - Short

Creative freedom - More disciplined

Closing down - Stand off

Tackling - Cautious

Marking - Zonal

Crossing - Drill

Roaming - More roaming

 

Def. Line oznaci, i stavi na 14 ( 4 klika iznad polovine)

Width oznaci, i ostavi na 12 ( dva klika iznad)

Tempo oznaci i stavi na 8 ( dva ispod)

4-5-1 taktika sa AMC

Bekovi su obicni, support

Stoper desni je Limited Defender - Defend

Lijevi je CD - Cover

Desni MC je Ball Wining midfileder - defense

Lijevi MC je deep lying midfieder - support

Desno krilo je Inside forward - support

AMC je Advanced Playmaker - support

Lijevo krilo je Winger - support

Napadac je Poacher.

 

Hitno je i hvala :)

Link to comment
Share on other sites

ovako zanima me igram s malagom treca sezona i muci me strasno malo golova postizem pa me zanima di grijesim ako mi moze ko pomoci....dakle imam ovako igrace: Gk-Luis Guilherme DL-Jose angel dc-hummells dc-samba, dr-walker dmc-yann M villa mc javi martinez aml-jordi alba amc-eden hazard ,amr lucas moura st iker munian...rezerve renato augusto badelj,kara,jan verthonen,borja valero,sanoggo.....

igram ovako very fluid,attacking direct passing,more expresive,press more,tackling more agresive,man marking,drill crosses,m roaming,defensive line high tempo quick...moze li mi iko pomoci jer stvarno ne kuzim igram primjer protiv las palmasa jedva zabijem jedan gol..dok ih drugi uredno razvaljuju...

stavi balanced,marking na default,makni more roaming,i makni munianina iz napada i dovedi pravog napadaca.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pa kad klikneš na go to holidey pojavi ti se da biraš što želiš da se događa dok tebe nema, u vezi transfera ali i uvezi taktike. mislim da moš stavit da ti sve bude kako si ti namjestio, (taktika, formacija, igrači). Nisam sad u fm-u pa neznam kako točno piše no nadam se da si skužia...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Gledajte igrace : Lescot (Kompany),Richards,Darijo Srna ( Zabaleta),Nigel de Jong,Hargevas,Yaya ture,Adam J,Reyes,Nasri,Milner,David SIlva,Cardozo,Tevez,Dzeko,Aguero ! :D Koja bi mi postava bila dobra jer imam neku i nikako mi ne ide! ? :D

Link to comment
Share on other sites

Gledajte igrace : Lescot (Kompany),Richards,Darijo Srna ( Zabaleta),Nigel de Jong,Hargevas,Yaya ture,Adam J,Reyes,Nasri,Milner,David SIlva,Cardozo,Tevez,Dzeko,Aguero ! :D Koja bi mi postava bila dobra jer imam neku i nikako mi ne ide! ? :D

 

Reci mi samo sa kojom taktikom igraš da znam kako da postavim igrače?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |