Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pomoć oko taktike


Keot
 Share

Recommended Posts

Jeste druze, razlika je sto igras sa Dinamom u ligi, i sto si igrao sa Realom. Budi iskren, imas sa DInamom daleko najbolji tim, da igras bez golamana toliki bi ti bio prosjek. U LS je druga prica. U 6 utakmica si 15 golova primio. To je vise od 2 po utakmici. Dao si 11, manje od 2 po utakmici.

 

pa ti mene zezas....igrao sam cetiri tekme protiv Barce i Milana sa Dinamom!!!!!!!!!!!! , znaci najbolje i jedne od najboljih ekipa...protiv rubina sam primio dva, zabio 5 i sto je najvaznije oba puta ih dobio....

 

jedva cekam da se sretnemo negde u nekom takmicenju pa da vidimo koja taktika ce se pokazat boljom......

 

do igranja, srdacan pozdrav! BOKICIC

Link to comment
Share on other sites

Majke mi, puknucu po zivcima. Zasto se svi bacaju kada im nesto kazes ? Pa ne smijes nekom nesto reci da se ovaj ne uvrijedi i krene sa odbrambenim mehanizmima. Zasto ste toliko osjetljivi jebemu ? Ovo je forum o FM, diskutujemo o FM. Diskutovanje taktike je dio diskutovanja o FM. Ja ti kazem jedno, ti meni nesto deseto. De ljudi budite normalno jednom. Onom liku Ludom kazem da mu zelim dobrodoslicu, u njemu se pojavi neandertalac i zeli da me istuce preko neta. Slicno je i sa onim smjehom on interent koristika Garfildom. Kaze da zeli da podigne atmosferu, a u stvari troluje. Ma ne mogu to nazvati trolovanjem jer mu postovi nemaju smisla. Ignorisi ovo, nema puno veze sa tobom.

Sta hocu da kazem ? Hocu da kazem da si igrao 4-3-3 protiv Barce i Milana. Svaka cast na hrabrosti ( tesko je biti hrabar na FMu) ali totalno pogresno. U HNL ces to moci raditi zato sto je najbolji drugi tim u HR Hajduk, koji je bar 3x slabiji od tebe na pocetku. A o ostalim ekipama da ne pricam. Nisam rekao da taktika ne valja ( imas i prije sam to rekao) nego da je pogresna protiv timova koji su mnogo jaci od tebe.

Link to comment
Share on other sites

Majke mi, puknucu po zivcima. Zasto se svi bacaju kada im nesto kazes ? Pa ne smijes nekom nesto reci da se ovaj ne uvrijedi i krene sa odbrambenim mehanizmima. Zasto ste toliko osjetljivi jebemu ? Ovo je forum o FM, diskutujemo o FM. Diskutovanje taktike je dio diskutovanja o FM. Ja ti kazem jedno, ti meni nesto deseto. De ljudi budite normalno jednom. Onom liku Ludom kazem da mu zelim dobrodoslicu, u njemu se pojavi neandertalac i zeli da me istuce preko neta. Slicno je i sa onim smjehom on interent koristika Garfildom. Kaze da zeli da podigne atmosferu, a u stvari troluje. Ma ne mogu to nazvati trolovanjem jer mu postovi nemaju smisla. Ignorisi ovo, nema puno veze sa tobom.

Sta hocu da kazem ? Hocu da kazem da si igrao 4-3-3 protiv Barce i Milana. Svaka cast na hrabrosti ( tesko je biti hrabar na FMu) ali totalno pogresno. U HNL ces to moci raditi zato sto je najbolji drugi tim u HR Hajduk, koji je bar 3x slabiji od tebe na pocetku. A o ostalim ekipama da ne pricam. Nisam rekao da taktika ne valja ( imas i prije sam to rekao) nego da je pogresna protiv timova koji su mnogo jaci od tebe.

 

 

u prvom dijelu tvog teksta se nisam nasao.....sta se tice drugog, ovako, ne slazem se da je pogresna taktika jer: od Milana sam prvu izgubio 5-2 a u najmanju ruku smo bili ravnopravni (Ibra je dao 4 komada), u drugoj je na poluvremenu bilo 0-0 pa sam ja malo poletio i izderao se na igrace jer sam mislio da mozemo dobit sto je bilo naravno pogresno, a izgubit od barce 2-1 u barceloni nije sramota, a tek ih pobjedit, o tome da ne pricam....ako mislis da bi s nekim bunkerom bolje prosao, mislim da je jako gadno varas, pricamo o Dinamu, koji u takvim tekmama prima redovno po 6-7 komada....a sto se tice HNL-a, tesko ih je natjerat da svaku igraju s 100% kad je vec nakon par kola bodovna prednost bila desetak razlike, tako da dajem dosta prilika ii mladim igracima.....

Link to comment
Share on other sites

kupio sam ga negde u juznoj africi.....centralni branic je, oba gola iz kornera, al nije on za to zasluzan......postavke kornera su za to zasluzne, jer mi sa svakom ekipom obrambeni daje jako puno golova, svaku trecu cetvrtu po dva, a cesto zabiju tako i hat trick ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ljudi pozdrav...

 

Nov sam na forumu, ali ovaj forum pratim duže vrijeme i od mene imate sve pohvale... Volim ovu igru i igram ju od cm3 serijala, sve 5... ali nikada nisam volio voditi slabije klubove... no igrajuči samo sa jakim klubovima mi je dosadilo... i poušavam uzeti neku slabiju ekipicu i neide nikako... čitao sam razne vodiče i sve ja to otprilike kužim, ali recimo kada uzmem klub poput RAYO VALLECAN-a nemogu skupit 5 bodova u 10 tekmi... Eto ovim putem vas molim da mi objasnite kako igrati sa vallecanom, tj može li mi itko dati taktiku kako ta ekipa igra, kako izbječi odlazak u niži rang... unaprijed zahvaljujem...

Edited by ninja10
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |