Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pomoć oko taktike


Keot
 Share

Recommended Posts

e ljudi treba mi pomoc igram sa zvezdom u cetvrtfinalu lige sampiona protiv arsenala kod kuca sam ih dobio 2:1 ali sad u gostima nikako nmg da izvucem nereseno jel zna neko dobru taktiku za to probava sam razna bunkere ali ne vredi oni me pobede jos vise nego sa mojom obicnom taktikom

Link to comment
Share on other sites

Pa  probaj da igras defanzivno , mada moj najbolji savet ti je da sam probas da sastavis taktike jer ces tako najbolje nauciti ... msm da je najbolje da kad igras kod kuce protiv jakih timova igras malo ofanzino a kad igras u gostima igras defanzivno ali da bude kontranapada :) to ti je neki savet od mene ( nemoj save/load dosadi ti brzo FM ako to radis ) ... A el razgovaras sa njima za vreme poluvremena ???

Link to comment
Share on other sites

Save/load facepalm Realno nisi jaci, nemoj da varas, koja je svrha toga? Bolje polako sastavljaj ekipu da realno osvojis LS negde tamo 2017-18 :bo:

Da te naruzim. Njegova je igra, ima pravo igrati kako hoce,  zar ne ? Realno smapujes glavonjo :D

e ljudi treba mi pomoc igram sa zvezdom u cetvrtfinalu lige sampiona protiv arsenala kod kuca sam ih dobio 2:1 ali sad u gostima nikako nmg da izvucem nereseno jel zna neko dobru taktiku za to probava sam razna bunkere ali ne vredi oni me pobede jos vise nego sa mojom obicnom taktikom

Tesko ces to uspjeti jer ti je tim vjerovatno dosta slabiji. Skini moju taktiku i radi save/load dok ne pobjedis. Ako zelis tako da igras, naravno.

Link to comment
Share on other sites

Ja ti inace imam dvije taktike, i jednu trecu, radikalnu. Prva je taktika koju koristim u 80% meceva. Ona je onako, neutralna. Nije napadacka, vise je odbrambena. Druga je slicna ovoj, samo sto nije odbrambena, nego je vise napadacka. Nju koristim u 19% meceva. Ona radikalna je skroz defanzivna i ona sluzi samo kad ne zelim da primim gol. Nikad nisam imao problema sa igracima. Predlazem i tebi da koristis taj omjer. Znaci protiv najjacih igraj povuceno, ja bih predlozio 4-5-1 ( sa DMC) jer imas dobra krila i u napadu 3 napadaca koja su stvarno odlicna ( Drogba, Wilfried, Doumbija)

Link to comment
Share on other sites

Al meni je ovo neka 5. sezona. Znaci vecina je igraca 30+... Wilfierd jako los. Stavim ga na poacher nemze zabit, isto kao i dumbia i onaj lacina tore ili kako vec. Pitao sam jer napravili su da ti FM nakon nekog vremena skuzi taktiku, pa sam mislio da cu morati mjenjati puno itd. Nego, imam jedan problem, napadaci su mi vrhunski. Wilfried, lacina tore, Doumbia itd. Al oni nemogu zabit nikako, na utakmici uradim po 10 suteva u okvir gola a samo 1 gol zabijen. Wilfried i Doumbia su poacheri a ovaj je Target man, al opet nemogu zabit :lud:

Link to comment
Share on other sites

Da sam na tvom mjestu,doveo bih Hulka,lika staviš na advenced forward i zabija sve u 16,ali i izvan :P sada ozbiljno,imao sam ga u Porta i u Arsenalu i skoro svaki put je bio prvi strijelac lige,imam jačinu,brzinu,udarac...što je dosta za napadača koji će iz utakmicu u utakmicu briljirati...Ali u tvojoj situaciji bi točno napravio kao što je rekao Ling i u pravu je što je napisao da je Wilfried sve osim poacher...

Link to comment
Share on other sites

Da. I smanji im creative freedom. Sto manje to bolje. Neka ti samo playmaker i glavni igrac u timu pored playmakera imaju povisok creative freedom.

 

Da sam na tvom mjestu,doveo bih Hulka

Pita za CiV, ne za klub.

Edited by LingLing
Link to comment
Share on other sites

U mojoj taktici bi on igrao ili box to box ( ako igras sa jednim napadacem) ili CM-support.

Ako ces igrati sa dva napadaca, onda stavi da Wilfried bude Playmaker, a Doumbia target man ( run onto ball).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |