Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zahtjevi za DB


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Ne. Ono sto ti mozes da ucinis jeste da posaljes zahtvjev graficarima da ti naprave dres kakav ti zelis pa da ga ubacis. Samo ne znam da li ko od nasih graficara radi dresove. Imas na forumu temu za grafiku, ne mozes promasiti. Ima u sebi GFX.

Link to comment
Share on other sites

Dali bi neko mogao da mi odradi DB na verziji 12.0.4. evo sta treba,poboljsati ove igrace:

Jese,Morata,Delafeu,Nastasic,Coquelin,Mangala,Jackson Martinez,James Rodriguez PA 187,Tello,Cabella,Novillo H,Varane PA 180,Yanga MBiwa PA 175? :) Hvala

Edited by Lukaku
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Prvo, pozdrav svima na forumu yo A sad bih hteo da zamolim nekog za pomoc...Jer mi je stvarno potrebna...radi se o jednom edit db koji sam napravio za FM2012...i sada sam odvojio vremena da ga skroz doteram kako treba posto nisam nabavio 13-ku,a i nemam nameru da sve te izmene ponovo uradim ;) Naleteo sam na ovom forumu na fajl za koji sam mislio da ce mi pomoci da ispravim greske na mom DB, i kontaktirao sam korisnika koji ga je napravio (The Exorcism) ali on trenutno nije u mogucnosti da mi pomogne :( Pa mi je preporucio da se obratim nekim resercherima...da sad nebih ponovo pisao i objasnjavao kopiracu PP koji sam mu poslao ;

 

Pozdrav prijatelju :) Uufff jel mi verujes da sam pretrazio skoro celi svet da nadjem edit fajlk koji bi mi pomogao i na kraju fga nasao sebi ispred nosa,ovde :P Tj. kod tebe,zato ti se obracam sa molbom...Naime ja sam prosle godine jako bio aktivan na Serbian FM forumu (tamo sam pod nickom Srbinko) i kreirao sam odlican edit fajl ,YuTopia,zasnovan na pretpostavci da se Yu nikada nije raspala,da smo nastavili da npredujemo u svim aspektima,pa i fudbalu,da jedan Ibrahimovic,Krkic,Marin...nikada nisu rodjeni van postojbine...itd...Ja sam predvideo da liga bude jacine Nemacke,Francuske...Uostalom ako imas vremena pogledaj i sam (http://www.serbian-f...opia-vt4960.htm)...elem imam problem sa Evro kupovima i kvalifikacionim mestima,posto sam ja ispraznio sve bivse Yu republike i preimenovao ih u neke regione sa velikom autonomijom (npr Monaco,Basque,vatican...) i ozivio Yugoslaviju kao naciju koja je sve te klubove,igrace uzela pod svoje...Elem naisao sam na tvoj fajl - http://www.fm-balkan...n-research-tim/ za koji sam se obradovao da moze da mi pomogne da ispravim svoje probleme i da adaptira evro kupove (tvoj fajl sa Uefa Comp ) ...ali nemam bas uspeha da ih spojim...Mozes li ti da pokusas ?

 

Dakle ako neko moze da pogleda fajl i resi mi problem sa Euro Kupovima ...nadam se da moze sa ovim Exorcistovim fajlom? Hvala vam unapred

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |