Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zahtjevi za DB


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Dakkle treba mi pomoć da se urade sledeće stvari na DB kojoj ću vam dati:

 

1.Da se u DB ubace sledeći timovi da igraju Europu:

 

-Crvena Zvezda (LŠ da igra od 4 kola kfalifikacija protiv prvaka država)

-Lech (LŠ da igra od 3.kola kfalifikacija i da igra u onom delu sa ekipama koje nisu prvaci)

-Dinamo (LE da igra od 4.kola kfalifikacija)

-PAOK (LE da igra od 3.kola kfalifikacija)

-Sparta Prag (LE da igra od 3.kola kfalifikacija)

 

2.Ostale stavi da ne igraju ništa od Europe.

 

3.Da se svim ovim klubovima malo poveća reputacija ali da CZ bude najveća otprilike kao Ajaxova a ostale mallo niže. Moglo bi ovako:

 

-Crvena Zvezda = Kao Ajax otprilike čini mi se da je to 7250

-Lech = ako je Zvezda 7250 ovde staviti 7100.

-Dinamo = 7050

-PAOK = 7000

-Sparta Prag = 7000

 

Ako neko može bio bi mu veoma zahvalan inače neće biti problema sa Europom jer su svi ovi klubovi ista liga. Ako može neko samo neka napiše ovde da mu dam DB. Hvala unapred...

Link to comment
Share on other sites

sale ovo za reputaciju je sekund posla i to ti mogu i ja uradit pa ako oćeš pošalji pp, samo ovisi na kojem patchu je to rađeno i mislite igrati (ja iman 12.0.4), a ovo prvo mislim da malo tko ovdje od nas zna. čini mi se da je sloba grobar radio nešto takvo prošle godine za svoju jugoligu pa ti je najbolje da se njemu obratiš. eto nadam se da sam pomogao

Link to comment
Share on other sites

Gledajte ja imam dečka koji mi je sve ovo uradio ali je bio problem jer u FM neće da stavi da ti klubovi igraju Europu. Uradio bi ja ali imam problem jer ne mogu da instal editor (duga priča) znači bitno mi je da ovi klubovi u ovoj sezooni igraju Europu. DB dobijate u toku večeri ovde...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Imam ja jedan dobar predlog za ligu.Naime igram vec neko vreme SFRJ ligu,sve je super,moja Zvezda gazi i odlicna je DB (radio je mislim Prodo,ona sa tri igrive lige,mada malo sam promenio budzete,reputacije,neke stadione nadogradio i povecao posete,izemio mesta nekim klubovima i sl.).Uz to fodim i SFRJ repku i ubijamo.

E sad pade mi na pamet strasna ideja,a mislim da je niko nije radio.

Mislim da su mnogi od vas igrali neki vid DB sa legendarnim fudbalerima,ali da niko nikada nije igrao takvu db sa nasim legendarnim fudbalerima i ekipama.

Kada bi se napavila DB SFRJ Legends (moze i preko neke postojece SFRJ db),sa Zvezdom koja ima Miloja,Stankovica,Mihu,Piksija,Robija,Deju,Dzaju... Partizanom sa Mijatom,Savom,Djanijem,Vasovicem,Manceom... i ostale SFRJ klubove (Zeljo,Radnicki Nis i zlatne generacije iz polu-finala UEFA kupa npr. i sl).Plus najtalentovaniji igraci iz ovih sadasnjih postava kao npr. Lazar Markovic,Milunovic,Mijailovic,Mateo Kovacic,Vrsaljko,Kramaric,Lazovic da se ostave u klubovima.Da se podigne standard lige na nivo na kom je bila zlatnih 80tih,naravno i novac od nagrada prilagoditi reputaciji,plus povecati broj stranaca ili ukinuti cak to pravilo.Naravno staviti i zabranu odlaska igraca ispod 23 godine starosti (mislim da je 27 mnogo danas,ali 23 je odlicno pravilo).Uz to bi i zajednicka repka bila plus.Dobar bi bio i neki face pack.Mogao bih da je uradim i sam (skoro),ali me mrzi,pa se mozemo uortaciti vise nas da to uradimo,ili ako je neko voljan da se prihvati posla,eto mu ideja.

E sad da li u okviru ove DB,ili kao posebna mogla bi se uraditi jedna na globalnijem nivou nazvna npr. Potencijali,koja bi imala mnoge ex YU ali i svetske fubalere koji su imali talenta i dobar potencijal ali ga nisu nikada iskoristili iz raznih razloga (prerana smrt,droga,alkohol,"luda glava",povrede...).Evo nekih primera.Ex YU-Ognjenovic,Jovan Gojkovic,Rambo Petkovic,Djani Curcic,Dragan Ciric,Dragan Mance... Stranci- Sten Kolimor,Maradona (jeste bio ogroman,ali mogao je biti veci da nije bilo droge),Gaskojn (isto kao Maradona samo pice),Djalminja (neozbiljnost),Adriano,Ronaldo,Van Basten,Oven,OPrtega...Sada mi nepada niko vise na pamet ali ima ih tuce.Oni bi mogli da imaju 16-17 godina i da budu slobodni igraci sa nekim odredjenim CA (na tvorcu je da proceni) i sa velikim PA.

Eto mojih predloga.Pozz.

Link to comment
Share on other sites

Vidim.Postavicu i 4.put,a ovde sam je ponovio samo zato sto se ne vidi,posto si uklonio zbog onog malog spama.Jbg,mnogo mi se svidja ta ideja,pa bih voleo da je neko uradi.Bojim se da ja to ne bih realno,posto bih sigurno "prebudzio" ocene,a i nemam vremena ovih dana.Mozda od sredine juna,pa se i usudim.

;)

Link to comment
Share on other sites

Moze neko da mi uradi ovakav DB ??

Ukrajinska liga da se uklone pravila za strance

Monaku da se stavi veci transfer budget ( 50M ) i veci wage budget,reputacija takodje

PSG-Transfer budget 100 Miliona,veca reputacija.

Molim nekog da mi da odgovor ako hocee ?? :)

Edited by Lukaku
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |