Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zahtjevi za DB


Ling^2
 Share

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Поздрав менаџери,нов сум на форумов и оваа подтема прва ми падна во очи.

Имено,играм со Вест Хем моментално,од Чемпионшип ги внесов во Премиер лига,па за во Премиер лига ќе ми треба повеќе пари за трансфери и репутација на клубот за привлекување на добри играчи.

Ако некој би сакал да ми помогне околу ова би му бил многу благодарен.

 

П.С и инструкции каде да го ставам тоа што ќе го средите.

 

Фала однапред.

Link to comment
Share on other sites

Поздрав менаџери,нов сум на форумов и оваа подтема прва ми падна во очи.

Имено,играм со Вест Хем моментално,од Чемпионшип ги внесов во Премиер лига,па за во Премиер лига ќе ми треба повеќе пари за трансфери и репутација на клубот за привлекување на добри играчи.

Ако некој би сакал да ми помогне околу ова би му бил многу благодарен.

 

П.С и инструкции каде да го ставам тоа што ќе го средите.

 

Фала однапред.

Koji patch koristis ? Nadam se da razumijes da ako ti napravimo db da ces morati krenuti ispocetka save ?

Link to comment
Share on other sites

Koji patch koristis ? Nadam se da razumijes da ako ti napravimo db da ces morati krenuti ispocetka save ?

 

На 12.0.2 сум моментално.

Знам дека ќе мора да почнам од почеток,не ми менува тоа ништо,сакам само посилен Вест Хем што ќе им парира колку толку на Манчестеровците,Арсенал и Челзи :boks:

 

Направете се на high да е кај Вест Хем,спремен сум да ги симнам од врвот сите гиганти од Англија :odvala:

Link to comment
Share on other sites

Problem je sto ako ti ja napravim, onda neces moci koristiti ( zbog toga sto ja imam 12.1.1 patch). Probacemo naci nekog ko ima 12.0.2 ili nizu verziju. Mozda budes morao sacekati 2-3 dana :(

Link to comment
Share on other sites

A не можам јас да го користам пачот што го користиш ти,мислам нема да ми прави проблеми додека играм,на пример да крашува и такви слични работи ?

Link to comment
Share on other sites

Ne, jednostavno ce ti pisati da nema nikakvih promjena. Kao da ju nisi ni ubacio. A ako ti neko napravi ko ima tvoj patch, onda nikakvih problema neces da imas.

A ako hoces da imas patch koji ja imam, onda moras da ga nadogradis uz pomoc Steam-a. Da bi to radio, moras da imas orginal igru.

Edited by LingLing
Link to comment
Share on other sites

Ne, jednostavno ce ti pisati da nema nikakvih promjena. Kao da ju nisi ni ubacio. A ako ti neko napravi ko ima tvoj patch, onda nikakvih problema neces da imas.

A ako hoces da imas patch koji ja imam, onda moras da ga nadogradis uz pomoc Steam-a. Da bi to radio, moras da imas orginal igru.

 

Aха,фала ти многу на појаснувањето,не го знаев ова.

Значи ќе треба да почекам некој ден за да биде средена работата.

Не ми е проблем,јас мислам вреди да се почека.

 

Уште едно прашање,како да го тргнам тоа work permits за одредени играчи ?

Имав шанса да го доведам Рикардо Алварез во Вест Хем,но “падна“ на тоа work permits и се откажа соработката.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |