Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zahtjevi za DB


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Imam mali zahtjev pa  ako neko moze da mi to uradi.

 

-Volio bih da ime kipe ''FK Radnik Hadzici'' [Crveni grb,tim iz Bosne i Hercegovine] da promijenite ime u FK Metalac ! Hvala!

Ok, bice za par minuta.

Link to comment
Share on other sites

Hvala,ali imam jedno pitanje.Imate li vremena da uploadujete FM Editor i napravite neku temu kao sto ste ''FMRTE/FM Genie Scout'',da vas ne smaramo i da mi to sami sebi radimo.

 

-Izvinjavam se ako ovim postom krsim pravila-  :cekam

Link to comment
Share on other sites

Editor svako moze da skine direktno sa steama(pod uslovom da ima orginal verziju, a ko nema orginal, moj mu je savjet da to ne spominje), e sad ne razumijem to sa temom ? Ne smarate, to nam je posao. Samo vi trazite, mi dostavljamo.

Link to comment
Share on other sites

Editor svako moze da skine direktno sa steama(pod uslovom da ima orginal verziju, a ko nema orginal, moj mu je savjet da to ne spominje), e sad ne razumijem to sa temom ? Ne smarate, to nam je posao. Samo vi trazite, mi dostavljamo.

 

-Pomislio sam da ''pokrecem'' kao neku pirateriju :) a ko ima skidrow znaci nista,moze samo da narucuje db xD

 

Edit:Mnogo hvala na db-u!

Link to comment
Share on other sites

jel moze neko da mi na vec na napravljenom zahtevu napravi par promena....... odradjena jugoslovenska liga ...... treba da se ubace brojevi na dresovima ... niko u timu nema broj.... da broj stranaca bude  neogranicen,  sto se tice budzeta jel moze da bude 300 hiljada za plate, a 5 miliona za trnsfere, mislim da je u zvezdi trenutno 30 hiljada a u obicnom klubu nekom evropskom drugoligasu ili treceligasu veci od pomenutog........... link za vec napravljenu ligu http://www.2shared.com/file/_z0vW49l/Yugoslavia_Iluzionista.html ............. hvala

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pa ako mogu tj svi transferi do sad :D ako treba napisacu ti sve transfere hvala  u napred

:D

E to je malo teze, sacekaj transfer patch od SI, bice za neke dvije-tri sedmice. Toliko bi i nama trebalo pored svih obaveza da to odradimo. Napisi nam transfere za Newcastle i bice gotovo. Samo reci koji patch imas ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |