Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Tehnicki problemi sa Steam/Football Manager 12


Ling^2
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Imam problem igrao sam menadzer 2012 i onda sam morao da komplet racunar ocistim i izbrisali mi igricu sad kad je instaliram sve mi lepo ucita dok ne treba da biram ligu i ostala podesavanja,a tu nema slova samo zastave nista se ne vidi >.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Imam problem,kada load save,od jednom mi raste proccesor usage i ode na maximum i zabaguje komp nmg nista da uradim i naravno moram da ga restart..Ja imam patch 12.2.2,ali taj save je na 12.0.2,do sada jednu sezonu sam ga lepo igrao,sada mi se to desi..Jel to to patcha ili kompa ? Kompa cisto sumnjam..

Link to comment
Share on other sites

Nije do patcha. Evo nekih razloga zasto ti se to (mozda) desava:

1) Particija na kojoj ti je instaliran FM je skoro do kraja popunjena ( ja uvijek instaliram igre na D:, dok programe drzim na C:)

2) Kada igras FM imas jos neke programe ukljucene ( tipa torrent, browser, winamp...)

3) Baza igraca je prevelika za tvoj komp, tj. ne moze da izvrsi sve zadatke ( dakle, procesor nije dovoljno jak da bi podrzao toliki broj igraca)

4) Kuciste ti se zagrijava previse. Skini stranice kucista i ukloni prasinu sa svih komponenata kompa ( grafa, ram, procesor). Suvom krpom naravno.

5) Skinuo si neku grafiku koja 'ima problem' sa tvojim kompom. Posto si rekao da ti se to tek nedavno pocelo desavati, onda vidi da li si nedavno skinuo neku grafiku za FM.

6) Virus.

Link to comment
Share on other sites

Nije do patcha. Evo nekih razloga zasto ti se to (mozda) desava:

1) Particija na kojoj ti je instaliran FM je skoro do kraja popunjena ( ja uvijek instaliram igre na D:, dok programe drzim na C:)

2) Kada igras FM imas jos neke programe ukljucene ( tipa torrent, browser, winamp...)

3) Baza igraca je prevelika za tvoj komp, tj. ne moze da izvrsi sve zadatke ( dakle, procesor nije dovoljno jak da bi podrzao toliki broj igraca)

4) Kuciste ti se zagrijava previse. Skini stranice kucista i ukloni prasinu sa svih komponenata kompa ( grafa, ram, procesor). Suvom krpom naravno.

5) Skinuo si neku grafiku koja 'ima problem' sa tvojim kompom. Posto si rekao da ti se to tek nedavno pocelo desavati, onda vidi da li si nedavno skinuo neku grafiku za FM.

6) Virus.

1-imam na C jos 30 slobodnih G,tu mi je instalirano,na D nemam vise mesta...

2-Nemam ;) (uvek iskljucim sve jer me iritira)

3-Huge,igram vec duze vreme,a computer performance je 5 zvezdica..

4-Moguce....(probacu)

5-Cim je izasla igrica skinuo sam sve za FMB-a,tacnije sve vase grafike i vise nikad nisam imao problema..

6- Ne,jedino sto skidam to su stvari za FM i za jos par igrica koje imam...

Edited by Pobeda..
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 6 months later...

Probaj ovo, ali češ možda morati početi ponovo:

 

1. (za win7): My Computer ->Organize->Folder and Search Options. -> View->Show hidden files and folders

 

2. Idi u: Computer -> Local Disk (C -> Users -> <username> -> AppData -> Roaming -> Sports Interactive -> Football Manager 2012 -> Settings

 

i izbriši taj Settings folder.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Probaj ovo, ali češ možda morati početi ponovo:

 

1. (za win7): My Computer ->Organize->Folder and Search Options. -> View->Show hidden files and folders

 

2. Idi u: Computer -> Local Disk (C -> Users -> <username> -> AppData -> Roaming -> Sports Interactive -> Football Manager 2012 -> Settings

 

i izbriši taj Settings folder.

 

Da da potrazio sam na internet i sredio to. Hvala ipak.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |