Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Tehnicki problemi sa Steam/Football Manager 12


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Dal kad odigras tu utakmicu i u sledeca se isto to ponavlja?

Ako nisi probao - pokusaj ali pre toga stavi na 2D iskljuci sve zvukove u igri nekad od zvukove moze na nastane problem, bez obzira sto trenutno imas graficki problem.

 

Ako to ne valja, onda probaj isto da isklucis zvuke i izaberi ,,Go on holiday" da preskocis tu utakmicu i onda vrati na normalno i vidi dali problem je jos tu.

 

Nadam se da ce ti to pomogne, pozdrav :)

Link to comment
Share on other sites

ma dobio sam je davno na usb

SKIDROW fajl 

 

radi skoro tri godine kako treba i evo sad mi se ovo desilo 

 

trazio sam na google nema sta nisam pokusavao ali non stop crn teren :/

 

ovako to izgleda, samo kod mene skroz crn teren, nema zelenog uopste

 

http://www.fm-base.co.uk/forum/attachments/football-manager-2012-technical-help/206443d1322583142-black-shadows-pitch-blackshadows.jpg

Edited by krsa89
Link to comment
Share on other sites

Pa vidi druze ta igra koju imas je nelegalna i mi ti dalje ne mozemo pomoci posto ne podrzavamo pirateriju. Najverovatnije je i problem do toga sto igra nije legalna.

Eventualno probaj da azuriras drajvere vezane za grafiku.

To je sve sto ti ja mogu pomoci.

---

tapatalk | lumia 640

Link to comment
Share on other sites

sačuvat save, deinstalirat igru, obrisat oba sports interactive foldera iz my documentsa, uključit show hiden files and folders, otić u my computer-c disk-users-ime-appdata-local pa obrisat sports interactive folder. otić u my computer-c disk-users-ime-appdata-roaming pa obrisat sports interactive folder. sve to obrisat i iz recylcle bina pa restart kompjutera. instalirati igru, pokreniti, smjestiti save gdje inače ide. to je sve što ću reći na ovoj temi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |